Odlican post Six
Na nekoliko prethodnih druzenja ili vidjanja, Ceh, Hitmen, Mikka, Hellena, Goran bgd, ja, Cope i josh po neko, isprobali smo, a neki i vise nego prakticno primenili opremu za komunikaciju radio vezom. Ceh je postavio i taster na guvernalu i ugradio slusalice i mikrofon u kacigu, a Goran je uzeo Albrecht uredjaje iz Luisa zajedno sa interfejsom za Passenger to pillion komunikaciju, u koji moze da utakne i K hocu reci MP3 player i svasta josh.
Family Band na UHF kanalima su free to use i mozemo ih svi koristiti bez licence.
Apsolutno nam je bilo potrebno imati ih onog dana kad smo zaglibili u gudurama Fruske Gore i kada su Najzli i Kvarisha otisli u nepoznato, i stoga predlazem da svako nabavi po komplet UHF uredjaja za slicne situacije *4000 din 2 komada, ili da se ogrebe od nekog za jedan i da im ako je potrebno odrzimo mali cas radiokomunikacije.
Mada, za UHF Family Band i nema neke nauke. Uglavnom se osnovne stvari mogu naci na netu.
Moj inventar minus josh jedna r stanica i par km kablova:)