Imam utisak da je Arsin senzacionalni početak - poreski obveznici finansiraju Gaborove avanture, lagano potonuo u - Gaborov Dakar privatno finansiran a i država dala neku kintu.
Trebalo bi nekako da se ustanovi koliko to love Saghmeister dobija od poreskih obveznika pre nego što se upustimo u ovu temu. Sve preko simbolične pomoći je previše. Čovek je entuzijasta/učesnik... ako nađe privatne sponzore to je njegova lična stvar. A da ga kofinansira neko ministarstvo da bude "pretposlednji" mislim da je suludo.
Arso, mislim da je bezveze da se Laia Sanz koristi kao reper za neuspeh.