Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Moj drugar ih je uzeo pre nekih mesec dana u Gevari,za Transalpa,i terao je i po putu i van,za sada,kaze da je zadovoljan.Po blatu nije terao,po travi,tj.nasipu smo isli zajedno,drze na manjem gasu,ako se malo ocepi proklizavaju,ne kopaju,a vozio sam iza njega. i ja merim,rad sam da uzmem ali nemaju 150 zadnju
  2. nemoj ženo da ti bidne krivo što sve pare istrošim na pivo :)

  3. Dobro dosao!
  4. https://www.louis.eu/artikel/12v-vehicle-euro-socket-10a-170-cm-wir-harness/10032955?list=27607998 pazarih ovu uticnicu 12v,pa sad razmisljam oko spajanja na elektriku,gde gde da je spojim,da li direkt na akumulator,ili na kont.bravicu ili ne znam ni ja sam.. pa neki vas savet bi mi dobro dosao
  5. Dobro Nam dosla! Pozdrav iz komsiluka;)
  6. Korpa zvekece,razmakla se,a i srce korpe nije bas u naj stanju,trazio sam da kupim novu komplet,ne nadjoh pa sad gledam sta cu Kad to resim menjao bih i lamelu,ploce...
  7. Gde si pazario cetkicu?
  8. Set lamela i i oprugice mozes da narucis iz luisa,tamo imas i razdelne ploce,ako su i one za zamenu. A za korpu...ne znam,mozda Kedo. Mislim da lamela mozda ima i u gevari ali nisam siguran. Jbt pomozite coveku,a ne ja gejskuteras da se javljam u ovoj temi Pa korpa se remontuje.......... set kosta mislim 30e Znas li nekoga gde bih mogao da remontujem korpu?
    1. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Hehe zivela zelena trava,jer u njoj se dobro spava :)

  9. Set lamela i i oprugice mozes da narucis iz luisa,tamo imas i razdelne ploce,ako su i one za zamenu. A za korpu...ne znam,mozda Kedo. Mislim da lamela mozda ima i u gevari ali nisam siguran. Jbt pomozite coveku,a ne ja gejskuteras da se javljam u ovoj temi Hvala kolega
    1. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Udriiiiii \m/ imam ovaj koncert na VHS-u

  10. Gde kupiti korpu i set lamela za 3TD?
  11. http://www.metalallstars.com/ stizu i kod nas \m/ :)
    1. dejan24
    2. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Gagi idi na miseluk i pricaj o Daciji!Vecinu ovih bendova sam slusao po nekoliko puta,i naravno da idem na ovaj festival.Bice luuudooo \m/

    3. Dule Sebeški
  12. Zna li neko da li mk RIP Bela Crkva pravi moto skup idućeg vikenda? Stoji datum u kalendaru,ali nema nikakvih info.

    1. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      15,16,17. MK RIP - BELA CRKVA iz kalendara,ovde sa foruma?!

    2. RadicM

      RadicM

      Bice iz nekog razloga su ga pomerili za sredinu avgusta

  13. \m/
    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Dobar vam ovaj pevač!

    3. profesorkosmosic

      profesorkosmosic

      Đubre, upravo ste dobili još jednog fana. Sad slušam Exorcism, ludoooo burazeru.

       

    4. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Hehe hvala.Exorcism pesmu sam napisao i napravio da bi je posvetio gitaristi posto smo bukvalno imali slican dogadjaj kao u opisu pesme.A odkud ti Exorcism,kad album tek treba da izadje :) \m/

  14. Sto niste dosli na kupanje?Bilo je dobro zezanje. Jbg.Jara doneo rakiještinu,i sta da ti kazem, u šest sam došao kući
  15. Pohvale organizaciji,da je bilo bolje ne bi valjalo
  16. Dolazimo! Jaroooooo Samostalni Jahac
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja