Jump to content

Moto Zajednica

ficoman

Članovi
  • Broj tema i poruka

    120
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ficoman

  1. Posto svaki ciga svoga konja hvali evo i ja cu. Probaj da nadjes sportcity 250ie isto je aprilia tj. naslednik leonarda. Ja nisam ni trenutak zazalio sto sam dao poprilicnu sumu novca u januaru 2010. za primerak iz 2008. sa blizu 8000km i odlicno ocuvan. Sada ima malo preko 17000km i dalje mi izmami osmeh kad god ga vozim. Za grad je prosto savrsen, za otvoren put magistala-vrlo dobar, auto put-dobar. Potrosnja u gradu ne prelazi 4L, obicno 3,5. Na otvorenom putu moje iskustvo do mora i nazad 2.8l., potrosio sam 51L. za 1600km (tada nisam imao vizir). Ostalo sto sam se vozio po Srbiji bez saputnika oko 3L sa saputnikom 3.5l. Maksimalna brzina mu je 135, a optimum za magistalu je 90-100 gde vozis bez ikakvog zamora. Kocnice su mu savrsene napred dva diska nazad jedan, pancirna creva, tako da mozes da ga maltretiras do besvesti, ja nisam nikada imao takve afinitete, a u normalnoj voznji koci savrseno. Trenutno imas nekoliko primeraka na polovniautomobili.com pa pogledaj ide zima cene padaju mozda uz cenkanje dosegne tvoj buzdet, a i da pozajmis i uzmes noviji i ocuvaniji primerak je mnogo bolje nego da kupis nekog krsa pa ga posle sredjujes kako novac pristize posto tu nema kraja. Takodje sam iz free price i meni je san bio da kupim liberty ali zavrsih na sportcity-ju, letos sam pao u iskusenje da ga prodam (zena trudna, kola nisam gasio) i posto ga nisam vozio dao sam ga bratu da ga koristi. Moja zena a tadasnja devojka koja se prvi vozila na skuteru i vristala kada predjem 60 na sat, vec sada kaze „Jedva cekam prolece da ostavimo bebu kod nasih pa da idemo da se vozimo”. Kad god sednem da ga provozam znam da ga necu jos dug o prodati jer ispunjava sve moje zelje i prohteve.
  2. Da pohvalim kolegu po skuteru, svaka cast prva liga. Planirao sam i ove godine kao i prosle put do mora aprilijicom mojom najmilijom ali buduca prinova nije to dozvolila, posto zena nemoze u blazenom stanju u autobus:). Mogu da osecam deo tvog puta jer sam prosao preko Njegusa i put nastavio ne prema Niksicu nego prema Danilovgradu i a ko nije taj put vozio skuterom nezna sta je avantura:) Putopis je odlican, jedina zamerka je sto u povratku sve je moglo biti podeljeno u dva dana i sigurno bi vise uzivao odmorniji i bez presije da stignes kuci u jednom danu. Jos jednom svaka cast.
  3. Na sajtu polovniautomobili ima aprilia sportcity 2007 presla je samo 1000 km za 2500.
  4. Prodato.
  5. Beograd
  6. Kupio sam protektor ali nije odgovarajuci jakni za koji je namenjen. Ovo je tekst prodavca od koga sam ga kupio. Profesionalni protektor za ledja jakne ili kombinezona! Marke BMW i nema ga u slobodnoj prodaji! Specijalno napravljen od lamelnih komora ispunjenih specijalnim gasom! Ovaj protektor se stavlja u vrhunske modele jakni i kombinezona namenjenih za trke! Proizvod nije namenjen za slobodnu prodaju vec samo za potrebe fabrickih trkackih jakni i kombinezona. Dimenzije protektora su 41x26cm. Cena 10 eura tel: 063270032 Nemanja
  7. Cena?
  8. Bio sam u petak u pegazu i kaciga nije bila tamo, kada da je ocekujem?
  9. Ok, kada stgne mozes me obavestiti u ovoj temi ili na PP
  10. Poslao poruku ti pre par dana i nema odgovora. Mozes poslati kacigu u tvoju prodavnicu treba mi adresa i oticici cu da vidim.
  11. Mozes li da ostavis broj telefona posto je tvoj inbox pun i ne mozes da primis poruku.
  12. Moj Sportcity250 je proizveden 2008. ima predjenjih 7800 km. kupljen od prvog vlasnika. Nemam nikavko iskustvo sa njim, niti znam kakve su mu vozne karakteristike, kupio sam ga pre par dana, usao u garazu pogledao odusevio se i platio. Cekam prolece da ga dovezem, pa cu vam kako se ja upoznajem sa skuterom prenosti utiske.
  13. Sportcity 250 2008.
  14. Nisam los. Nisam los. Nisam los. Nisam los.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja