Jump to content

Moto Zajednica

ficoman

Članovi
  • Broj tema i poruka

    120
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ficoman

  1. To prvo pitanje sam vam ja postavio, samo ovaj nastavak nije moj (drugo pitanje). Evo da postavim dve slike pa da nadjemo najbolje resenje Po ovoj drugoj slici za nase klimatsko podrucje mozda je pogodnija 10w-40 gradacija. Sta vi mislite?
  2. Neso, cestitam. Masina za respekt.
  3. Trazio sam ii ja slike i dalje komnikacije nije bilo. Ne brinem zaradicu za novi, pre ili kasnije.
  4. Ne treba takvim ljudima gora kazna, dovoljno je sto su takvi.
  5. Ma taj ovo sve cita. Dobro cini dobrom se i nadaj. I obrnuto
  6. Nagrada nije visoka ali mozda nekom znaci a iznos je 100 eura. Zvao me neki otkupljivac trazi 450 eura motor kod njega a opis nije u skladu sa stvarnim stanjem skutera, gleda sliku sa foruma i opisuje, a nije bas sve kao na slici
  7. Nagrada nije visoka ali mozda nekom znaci a iznos je 100 eura. Zvao me neki otkupljivac trazi 450 eura motor kod njega a opis nije u skladu sa stvarnim stanjem skutera, gleda sliku sa foruma i opisuje, a nije bas sve kao na slici
  8. Puno hvala na pomoci, prosetacu nocu kroz te ulice da vidim sta se desava.
  9. Daj Boze da je tako/
  10. Hvala Neso.
  11. Vec gledam oglase, hvala.
  12. Kontakt 0654466865
  13. Pomozite mi da nadjem svoje magare! - Piaggio zip 125 - Registracija BG17-938 - Boja tamno braon metalik - fabricki piaggio vizir - u motoru nolan jet crna kaciga sa motivom italijanske zastave po sredini Ovo je jako redak model kod nas, u pitanju je piaggio zip 125, tako da je lako uociti. Nalazacu nagrada Kontakt 0654466865
  14. Pomozite mi da nadjem svoje magare! Ukraden iz dvorine kucice na Lekinom brdu izmedju subote i nedelja 04.04.-05.04.2015. - Piaggio zip 125 - Registracija BG17-938 - Boja tamno braon metalik - fabricki piaggio vizir - u motoru nolan jet crna kaciga sa motivom italijanske zastave po sredini Ovo je jako redak model kod nas, u pitanju je piaggio zip 125, tako da je lako uociti. Nalazacu nagrada
  15. Hvala na sugestiji, slika okacena.
  16. Da napomenem da je u skuteru bila nolan jet kaciga sa motivom italijanske zastave po sredini.
  17. UKRADEN PIAGGIO ZIP 125 NALAZACU NAGRADA! Danas oko podneva dosao sam do objekta gde drzim motor. Vrata su razvaljena i skutera nema, dvorisna kapija je podignuta sa sarki i skuter je iznesen ili odvezen. Kradja se dogodila u noci izmedju 04. i 05. aprila Skuter je braon metelik, ima fabricki vizir i nema ostecenja. Ovo je jako redak model kod nas, u pitanju je piaggio zip 125, tako da je lako uociti. Nalazacu nagrada
  18. Sve pohvale za Arsu, pozitivac u svakom smislu, izmami osmeh na prvi susret. Tretman kraljevski, predstava odlicna. Hvala Arso
  19. Ja sam u Kotoru i nije guzva, oko 40% manje ljudi nego prosle godine.
  20. Da prekinem debatu:) Ima li ko karburator za vespu 125 4T, ovaj moj na leru radi kao dizel garavi svecicu i u voznji traje 25km i mora druga.
  21. Zarko +381 11 8234 615 i +381 64 3232 258, niska cena ima svoje. Coveka moras sto puta da zoves i cekas minimum 20 dana za gume, a novost je da prvo prima uplatu na racun pa tek onda ides po gumu, posto su ga prosle godine izradili za nekoliko pari guma.
  22. Postovani forumasi, potrebna mi je ler dizna za piaggio masinu 125 4t leader motor, koje nose vespe, piaggo zip..., vazduhom hladjeni. Oznaka dizne je 33 Unapred hvala Ficoman
  23. Zarko Z, ja sam letos kupio tu dimenziju (120/70/15) kod Mate iz Mladenovca po ceni od 55 eura sa montazom, Michelin Pilot, a 14-ica verujem da je dosta jeftinija.
  24. Svaka cast, putopis je odlican, podseti me na moj takodje 2010. samo do Kotora, skuterom isto zbog devojke i sada mi je supruga:)
  25. Cestitam. Neka te sluzi kao nov skuter.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja