Jump to content

Moto Zajednica

easy naked

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: easy naked

  1. A kažu Markez stariji generator nasilja.
  2. Mogli bi da smisle neki sistem koji bi sprečio ovo upetljavanje ekstremiteta ispod repa motora.
  3. Zarco, ne znam šta da kažem...
  4. Alexa lansirala neka staza koja preseca šljunak u izletnoj zoni. Ima li kakvih vesti??
  5. Navikneš posle 5 godina
  6. Jbt Bradl ga je baš obalio. Martin drži motor koliko-toliko uspravnije.
  7. Bogami, ostala još jedna mačka.
  8. Ja nemam taj utisak. Ovaj intervju, deluje mi isti MM kao i uvek, mada ako je na painkillerima verovatno je puno puno veseliji nego što bi realno bio. Sećam se jednom kad je Sykes nešto kenjao kao foka nakon što je preživeo da mu se šaka zaglavi u motoru, salto i požar na motoru.
  9. Dobi trku cigo jer nije vozio defanzivno prvi krug što je valjda i poenta sprinta.
  10. Uh kad bi BMW uleteo u GP sad...
  11. Ovo oduva tear off koje dušmani bacaju
  12. hahah ovi sa Adrenalina jedne sekunde Alex pušta Marka, sledeće Alex ne pušta Marka.
  13. Zarco se borio kao lav realno.
  14. Horner nije bio bliži trci u poslednjih 10 godina
  15. Pa kažu nema više ništa od Banjaje...
  16. Nešto su usrali u kvalifikacijama. Odvozao je samo 4 brza kruga
  17. Na kojim gumama teraju te 850 testove?
  18. Ili je elektronika...
  19. Ako je pretpostavka da nemaju mnogo snage, a zadnji ipak vrti na pravcu onda nema mehaničkog/aerodinamičkog pritiska na zadnju gumu i problem je raspored težine na motoru što bi moglo opet da se opravda neiskustvom Yamahe sa V4. Sve su to dečije bolesti i zato predlažem Zayn Sofuoğlu na zadnjem sedištu turčina spasava. Ajmo ljudi, mi to možemo, Kenan bi pustio garant.
  20. Neće kad mali nabaci 25 kila na zadnji sic
  21. Znači treba da stavi malog Sofoglua pozadi
  22. Aleix se ozbiljno izlomio na testiranjima u Sepangu. Nekoliko naprslih kičmenih pršljenova, srećom nije oštetio kičmenu moždinu.
  23. Tehnolooooðija. Odlična analiza. Znamo da su leve krivine jak adut MM, ali ovo je očigleno i DNK samog motora. Ducati je spor(iji) na temenu krivine, to smo videli i kada je Ogura prošao Diðu koji je ostavio otvorena vrata. Kapiram da Yamaha priča Kurti ovako ćeš i ti kume.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja