Jump to content

Moto Zajednica

Jovan Ristic

BJB Novinari
  • Broj tema i poruka

    5336
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jovan Ristic

  1. Zaboravljate da Rosi tad nije imao konkurenciju, vozio je uglavnom sam na stazi ili je imao vanzemaljske gume koje mu je doturao mišelin. Isto kao što sad doturaju Markezu
  2. Pitaću pa ću javiti
  3. Stigle slike, možete ih pronaći u tekstu: Uspešno smo završili TD12 | www.trackday.rs TRACKDAY.RS
  4. Evo šta je ostalo od SRC Kawasakija i YART Yamahe
  5. U KTM su rekli da im nije potreban vozač sa tako negativnim razmišljanjem, kao i da smatraju da je Zarko sam sebi nametnuo veliki pritisak.
  6. @easy naked tu si skroz u pravu. Otvorio sam press obaveštenje i nisam uspeo da skontam da li su samo prepustili poziciju ili su diskvalifikovani. Zato sam čekao konačan plasman da vidim šte se stvarno dogodilo
  7. Vest za koju smo svi znali, ali je sada i zvanična. Bautista potpisao za Hondu u WSBK. U saopštenju stoji da će novi CBR1000RR imati znatno više snage i da će biti konkurentniji.
  8. Napisali su lepo u konačnom poretku:
  9. ERC Endurance tim diskvalifikovan zbog nepoštavanja propisa o zapremini rezervoara ili nešto slično. Tako da je na trećoj poziciji sada BMW fabrička ekipa
  10. Stiže od nedelje
  11. Ma znam, samo nije postao problem porez, nego nepotrebno polaganje za oružje za npr. lica koja su u prošlosti služila vojsku pa su tamo prošli obuku. Što se poklanjanja tiče, mnogi streljački klubovi bi prihvatili oružje na poklon, samo ako ih ne mrzi da se cimaju do supa da vade nabavnu dozvolu
  12. Teško da može da se proda, otkako je ovaj zakon uveden na tržištu se pojavio mnogo oružja. Jednostavno ljudi hoće da se otarase dodatnih izdataka.
  13. Pol Esparagaro neće voziti sutra zbog preloma ruke koji je zadobio danas prilikom high side -a
  14. Nešto mu je glas drugačiji
  15. Sutra ujutro od 06:00 se nastavlja, ako uslovi budu ok
  16. @ARES ko je novi kolega komentator?
  17. Rins je rizikovao sa tvrdom gumom u Q1 i zato za dlaku nije prošao.
  18. Što si pesimističan? Fernandez je bliži Rosiju, a Lorenco je veoma blizu Markezu, ali mlađem
  19. Realno, moguće je da u nedelju pobedi neko levi pošto je moguće da će biti kiše
  20. Rosi
  21. To ti kažem. Da bilo ko pa makar i sa foruma sedne na tu Hondu, sigruno bi bio makar približno brz
  22. Rosi i Lorenco se ne računaju, oni ionako kad su pobeđivali nisu imali konkurenciju.
  23. *ebote, jel vidite vi ovo? Mora da je to zbog Honde
  24. @drs kako misliš kompletan?
  25. Ma šta se svađate. Da je Markez vozio pre 15 godina Rosi bi mu uši izvukao pošto tada nije imao konkurenciju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja