Jump to content

Moto Zajednica

stoka

Članovi
  • Broj tema i poruka

    262
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stoka

  1. Bilo je sve ekstra dok ONO sto nosi plave uniorme na kojima pise policija a moze se nazvati svakakvim imenima, uglavnom pogrdnim i jos gorim a nikako ljudima, nije napravilo sranje. Ne znam koliko je vas to primetilo i shvatilo sta se dogodilo, ja sam stajao odmah tu pored i nisam mogao da verujem. Naime, pojavio se neki pijani kreten koji je vrlo "hrabro" naizmenicno Seji i ostalima iz Zabranjenog Pusenja pokazivao tri prsta i srednji prst sto su "cuvari javnog reda i mira" posmatrali sa retardinim osmesima na svojim glupim facama punih pet minuta i onda kad se pijani kreten povukao u masu njih cetvorica su kroz nas, preko nekih devojcica koje su tu stajale, skocili na njega kao da hvataju razjarenog grizlija. Ljudi, braco, prijatelji, dali je moguce da je nasa policija i dalje na tom nivou ponavljaca sa tromesecnim kursom iz drzanja pendreka kojima je bez ikakve obaveze prema postovanju zakona i ljudi data brutalna sila u ruke namesto vlasti kao sa pocetka devedesetih, dali je moguce da mi ni malo nismo odmakli od toga svega? ja sam sokiran da nemam raci kojima bih to opisao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Mene interesuje epilog ove price, sta si do kraja kupio i kako si zadovoljan tim? Ja naime imam slicnih problema (198cm/85kg) i pokusavam naci neki kruzer primeren mojim dimenzijama i dzepu, pa ako ipak posle godinu i po pogledas ovu temu a ti napisi, hvala :care:
  3. Interasuje me , kao sto i naslov kaze, iznajmljivanje prikolice. Skontao sam da mi je najbolje sesti u kola i otici u beli svet u potrazi za DREAM MACHINE i stoga ako neko ima da mi iznajmi prikolicu da ako kojim slucajem i nadjem to sto trazim to mogu i da dovezem kuci. Privatno ili firma nebitno je samo da je prikolica ispravna i registrovana da ja mogu u inostranstvo sa njom.
  4. A i VATRENA VODA iz Pnceva mislim da su, Rajko pevac je Kralj
  5. ne daj boze nikome..nisu valjali ni kad su bili mladji a ne sad kad imaju po 100godina. Pa o ukusima se ne raspravlja ali ne moze niko da kaze da KRALJEVSKI APARTMAN nije dobar bend, i jeste k'o stvoren za ovakve manifestacije a kome se ne svidja neka ide da slusa Van Gogh
  6. stoka

    Honda CB 400 N

    ja samo da prokomentarisem da ako ovakva lepotica ne moze da ode za te bedne novce onda ovde nesto opasno nije u redu. Iz tog ugla ja za moju CB 400n ne mogu dobiti ni 500 evra a za te pare je nebi dao, i necu, ni da mi za lek treba, pu pu daleko bilo. Drzi se brate i ne daj za bagatelu, nek se piiipaju sa kineskim skurcerima
  7. stoka

    CB400N

    Druze, brate, prijatelju, ja imam isti motor a u tvom sam opisu procitao da si regler menjao, kazi mi molimte gde si ga kupio. ja sam nov akumulator sjebao zato sto nisam uklavirio da mi ne puni uopste. hvala u napred. i da samo da kazem da ko kupi ovaj motor nece se pokajati, mozda je malo retro design i picici se ne pale bas na takve masine ali brate ima da se navozas za sve novce i jos tri puta toliko.
  8. Jos jedno pitanje: jeli to stariji model sa cetiri brzine? iskreno sam se iznenadio da takva masina ima cetvorostepeni menjac, kaniji modeli imaju petostepeni, ali me interesuje licno iskustvo sa cetvorostepenim menjacem posto su dosta povoljniji.
  9. pozdrav i cestitke na PREDIVNOJ masini. Ja planiram da sebi kupim isto takvo cudoviste, koliko sam procitao po stranim forumima samo reci hvale osim za potrosnju. Dali je potrosnja stvarno oko 8L/100km? Gde si ga kupio i koliko si para morao da izdvojis za to zadovoljstvo, pitam cisto informativno da znam da se orjentisem? Jedino nigde nisam uspeo da pronadjem koliki je radni vek masine odnosno koliko kilometara uz dobro odrzavanje moze da proguta, pozdrav i puno srecnih kilometara.
  10. Ista ponuda kao i kolegi sa istim motorom sa foruma, CB400N i kes?
  11. Imam ja CB 400 N, odicnu ako si za menjavu i kes
  12. Saranitelj otkovao, sastavljam novu ekipu ako vreme posluzi krecemo ujutru oko 9:30.
  13. mozda svratimo u povratku sa Palica
  14. saranitelj i ja iz Mitrovaje krecemo oko devetke, u N.S.-u smo u 10h. i isli bi starim putem (auto put je dosadan), dali ce jos neko iz mitrovice sa nama jos se ne zna ali ako neko iz N.S. i okoline hoce sa nama da se vozi neka se javi pa da se sastavimo u N. S.-u ili Srbobranu (Temerinci u Sirigu i tako to). . .
  15. Ajde onda konkretan dogovor, ko ide u subotu ujutru iz pravca S. Mitrovice, znaci Ruma, Sabac, Republika Srpska, u koliko sati i gde se nadjemo?
  16. Svrati Billy po mene u S.M. pa pokupimo vas u N. S.-u i pravac Palic, ako se slazete naravno
  17. Jel ima neko iz Mitrovice i okoline da bi isao, al' ne puno brzo, ja bih al' nemam sa kim?
  18. Ja danas pao prvi put. Kolega i ja svratimo na pivo posle posla, pošli na Savu da se okupamo posle napornog radnog dana. Izlazimo iz kafića kad nema njegovog bicikla, pitamo lika iz susedne prodavnice kaže sad neki mali crni seo na bicikl i otišao ka keju. Mi na motor i za njim. Neka grupica klinaca na keju, ja usporim da ih ošacujemo kad dete na biciklu sa desne strane ispred mene skrene levo. Ja na kočnicu i smotam naglo desno i naravno padnemo. Ja sam imao farmerke koje sam naravno pocepao i somot košulju koja je bolje prošla nego moja koža na laktovima ali kolega koji je bio u šorcu , majici i sandalama (čovek pošao na plažu biciklom) pocepa se k'o jučerašnji Blic. Motpor srećom prođe dobro, jako smo sporo išli. Ja kolegu odvedem do hitne a posle čujem da je naivni klinac koji je plakao da ga ne tučem i da će njegova mama sve platiti dosao sa pandurima da da izjavu kako sam mu bicikl bacio u neki šumarak. Jeste da malo peče ovo što sam se saderao ali me mnogo više pače to što mi je drugar javio da nam je drugar iz Austrije sinoć poginuo u saobraćajki. Kakav dan, a ja sam samo hteo da odem na Savu da se okupam posle posla.
  19. Nesto sam cuo na Index Radiju al nikako da uhvatim celu reklamu. Ako neko zna neke detalje nek pojasni ko, sta, gde, kad, i tako to.
  20. Meni baja pre neki da n isto tako spizdi firmin auto i napu si me da sam ja njega udario, ja odustanem od prepirke i pomerim auto pola metra u rikverc kad njegov Reno opet zamnom. Ja ga pitam sta sad, kaze baja "ne znam gde mi je glava", a ni kocnica. Na svu srecu nije bilo povredjenih, ako ne racunamo branik. Nego kakav je bio prvi Sipovacki skup?
  21. Ja sam rodom sa Balkane i garantujem vam da je to najlepse mesto na svetu. Potrudicu se da stignem a da ne dobijem otkaz. Kakav vam je muzicki program za subotu?
  22. Jeli KRALJEVSKI APARTMAN siguran u petak? Da ne dolazimo ako nije?
  23. stoka

    cudan zvuk

    I kod mene se javlja neki èudan zvuk kad koèim motorom a nije lanac i nije krckanje, ja mislim da je kod mene kvaèilo u pitanju, odnosno da mi je lamela tanka al nisam siguran
  24. Nek ti je sa srecom. Koliko si ga platio ako nije tajna?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja