@bajker71 pa otprilike, na 250-300km. Ne pratim tačno. I posle drugog podmazivanja, očistim lanac i opet podmažem. Sad sam prešao na ulje, pa ću videti. Ovo na slici što je prljav lanac je posledica vožnje po kiši i što nisam odmah mogao da očistim, jer je mirovao motor jedno vreme.