Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. prodato
  2. kišno odelo proff iz jednog dela veličina xxl novo prodajem za 30 e 064 85 03 565
  3. malopre prošli kroz rašku i idu put kopaonika gde će se prenoćiti ispraćeni iz raške od mnogobrojnih gradjana i bajkera fotke malo kasnije
  4. sad sam došao sa skupa i mogu da kažem da KO NE ZNA KAKO TREBA DA IZGLEDA JEDAN PRAVI SKUP SA PRAVIM GOSTOPRIMSTVOM SA MESTOM KAO IZ BAJKE, SA DOBROM MUZIKOM I JOŠ BOLJOM KLOPOM,TREBA DA POSETI ULCINJ I PIRATE a fotke malo kasnije
  5. hvala deki žao nam je što ne možeš sa nama
  6. ja krećem iz raške u petak ujutru ako je neko raspoložen da se nadjemo uz put verujem da ovo treba posetiti, upoznao sam pirate momci su strava a ako niste onda ću vam pričati kako je bilo
  7. ja živim na deset km od granice u srbiji, ja idem jednom nedeljno preko punkta po plin koji je tamo 38 din , i nikad bez dokumenata ali mi ne traže uvek, odavde za mitrovicu ti niko neće tražiti zbog gužve ali u povratku su prošle godine tražili na kosovskoj strani e sad odluči sam
  8. miinja

    rukavice

    .
  9. miinja

    rukavice

    25 yura
  10. miinja

    rukavice

    nije valjda da rukavice nikom ne trebaju
  11. miinja

    rukavice

    veličina L nove 30 evra 064 85 03 565 http://www.louis.de/_40ca54d1d76aa5e1210d274253fa4e43e8/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=180&wgr=711&list_total=35&anzeige=0&page=3&artnr_gr=201264
  12. bio na skupu iako je bilo vreme loše meni je bilo ok video se sa drugarima, razmenili po koju reč, i nazad
  13. jel prodaješ ili se hvališ ??? daj neku cenu
  14. možda te zanima zamena za čamac da imaš čime da se vratiš :o lepšu kawu nisam video kad bi znao cenu možda bi mogao nešto da kažem ali ovako
  15. ako bi izbacio neku fotku original verzije možda bi je ja uzeo
  16. e pa stručnjak nije ime proizvodjača čičak trake Louis Neopren Kniewärmer * aus wärmendem Neoprenmaterial. * individuell einstellbar durch 2 Klettverschlüsse * können auch über der Hose getragen werden * Material: 78% Polychloropren, 22% Nylon i sad kad se to prevede bude ono što je već napisano PRODATO
  17. A šta je to Велцро? :D :D :D :D Ja ne znam zashto...al crkoh od smeha :D ni ja ne znam sta je ali tako je preveo google prevodilac sa nemackog to je valjda kopcanje na cicak ???
  18. Луј неопрен колена Уармерс * Направљен од топлог неопренска материјала. * Појединачно са подесивим два Велцро затварања * Може се носи преко панталона * Материјал: 78% полихлоропрена, 22% најлон cena 1000 dinara veličina l - xl novi tel 064 85 03 565
  19. miinja

    mk CRNA REKA

    fotografisano danas
  20. miinja

    anti-fog

    to je to samo nisam znao kako se zove meni je sekula pre nedelju dve doneo za moj nolan koji je pre toga maglio kao lud sve sam vozio sa polu podignutim vezirom a kaciga nova i to sam postavio unutar vezira skinuo zaštitne folije i sadf je to to ali kada psuješ ,pevaš ili jednostavno razgovaraš sam sa sobom :o onda je normalno da se isprlja i unutra jel ja nemogu da :-X non stop dok vozim, tako da me je zanimalo kako se čisti i hvala sad znam ZNAČI SAMO VLAŽNA KRPA ZA NAOČARE I TO JE TO
  21. miinja

    anti-fog

    ja sam već ovo pitao na nekim drugim forumima ali mi i dalje nije baš jasno kažu samo voda i krpa , e sad jbg ako skinem taj anti fog to više nije to ???
  22. miinja

    anti-fog

    kako se čisti unutrašnji deo vezira gde se nalazi anti-fog nalepnica ???
  23. nove neraspakovane po ceni koliko sam ih platio 25 yura 064 85 03 565 http://www.louis.de/_106f052149729f9ac3cb85d019ee8bc7e0/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20016091
  24. na kojim talijanima ovde je reč o kawasakiju zr7s ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja