Jump to content

Moto Zajednica

RankoBg87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3483
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: RankoBg87

  1. Ako budem jurio neko vreme mogu samo da izletim Neka, ok mi ovo moje Gledao sam onog motojitsu, jesam koristio zadnju po krivinama al bice da bi vise trebalo zadnju i da sam ranije pustao pa dobije zalet. Probam negde sa prednjom i vise da kocim.
  2. Onda kolega posalje Teneru i kaze a sto ne ovo Izvinjavam se kolegi sto mu zatrpavamo oglas al moram nekom da se ispricam da imam muku i da zelim Afriku
  3. Ista muka, gledam oglas i mislim se kako bre da nadjem na ulici te pare I ja lupam, motor jeste lep, vozio sam malo po nekim ulicama bas 19 g al dct, ide lepo, lagano se sve vozi al onda kontam, sta ce mi, vozim po gradu i neke ture gde i moj zavrsava posao. Jednog dana kad budem mogao da imam dva e tad bi razmislio opet da li mi treba Afrika i da li cu imati vremena da vozim dva motora.
  4. Ne znam, bas sam probao i nikako ne mogu da shvatim, motorom smo jos i brze i bas nikakvih problema, definitivno su ljudi pukli i ko zna kako voze sto rece kolega. Prica mi drugarica, pored njih pred kruzni izleti auto, oni stanu, porodica, mala deca, kaze lik ne znam sta mi bi nisam video. Ne mogu da shvatim.
  5. Put Sabac, Loznica, imaju kružni tokovi, otvorili put, nema dana da neko ne proleti krizni, nikako da prodjem da vidim i reko sta je to toliko komplikovano kad ne vide kruzni. Idem za Bosnu i reko top, taman nov put milina, Ogranicenje 80, ja do 120 a mozda i malo preko, dolazi deonica sa kruznim, kod prvog znaka pustam gas, auto sam usporava do nekih 40-50 i lagano prolazim. Mislim se onda koliko ti ljudi ne obraćaju paznju kad ne vide 100 metara pre znakove, one izbocine na putu, treptace, sve super obeleženo.
  6. Gde se prodaju bubrezi? Znam gde vade ovih dana al me zanima gde moze da se unovci
  7. Ne veruj da steti kvacilu posto ono radi kad se da gas, kad se gas pusti motor sam ide u nazad.
  8. https://youtu.be/3DJm0UUyRvc?si=UvQFnjcNnhE3zECy
  9. Marco Iob (@marco.iob_advrider) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 4,116 likes, 26 comments - marco.iob_advrider on July 23...
  10. Probah danas ono da malo telo napred i u krivinu, ok je, treba jos da skonta moj mozak za promenu. Opet mi nekako sigurnije i lakse da guram motor od sebe al probam jos i ovo prvo sto rekoh.
  11. Opet Bw
  12. Na Kosmaju
  13. Koga ne mrzi da gleda i koga zanima gde ide i sta ce da vidi evo video.
  14. Odgledao sam ove klipove iznad. Kao da ne poznaju motor, jos mi se nije desilo da mi se motor ugasi, kazu da su krivine bas jake i veliki uspon. Pre krivine cim vidim kakva je saltam ako treba i u prvu, bolje veci obrtaji nego da se molim da ce se ugasiti, ovo moje cudo vuce dobro i iz niskih tako da nemam problema. Evo video sa Transalpine, mislio sam da ce bolje da se vidi al moze valjda da posluzi bar malo.
  15. Evo i od mene video. Kod mene je samo Transalpina i samo voznja
  16. Ne bi ti bio ti da nesto ne rasturis i ne podmazes
  17. BW
  18. Uvek sam hteo nesto na dva tocka ali eto tek sad pre dve godine je dosao red na to, Nikad mi se nije svideo polozaj sedenja na skuterima, imali drugari, sednem po ulici da napravim krug i nije mi to to. Nesto skoro neko pita sto ne skuter i sestra koja je protiv motora kaze nikad on to nije voleo a nudili su mu da uzme da vozi.
  19. Pa sta je sad ovo
  20. Jedno pitanje, malo ono sala i ozbiljano. Kako se najbolje ponasati nizbrdo? Veca je sila i skroz drugi osecaj, da li manje gasa, kocnica, sta je najbolje u takvim situacijama. Opet sve zavisi od motora, brzine, dosta i tu ima faktora.
  21. Snimam u 1080/60 pa u obradi na 4k ful hd i super su snimci i detalji
  22. Znam za to pa ne gledam, Rekoh da gledam kako se ponasa. Bacim oko po nekad al sve vreme pratim put. Sad mi izlaze svakakvi klipovi. https://vm.tiktok.com/ZMA8TcJ8a/
  23. Ovo za Avalu bi mogao da probam, nadjem neku brzinu koja je ok i tako prolazim. Ne pratim onog ispred, samo ga gledam, kad vidim da zalegao znam da je jaca krivina i da moram da usporim po svom.
  24. Lele Ako gledamo ovog ispred, pred krivinu pomeri i dupe ka unutra i onda gura motor od sebe. Bar tako vidim.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja