Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Nedostaje mi jedna ovakva da ih uparim. Eventualno par drugih slicnih bi dosao u obzir.
  2. Slazem se sa kolegom. Prosle godine kada sam bio na Passo dello Stelvio gore pravi vasar. Cak su i Jehovini svedoci postavili svoju tezgu. Ima mnogo manjih prevoja koji su prelepi i netaknuti, pa kombinujte kako volite.
  3. Vrlo rado, cim malo otopli.
  4. Da li je ovo u njegovom muzeju u Proleterskih brigada?
  5. Hvala, i meni se najvise svidja. Zato i napisah i ljubitelji, inace bi ovde bilo samotno Hvala el classico! Ovako su motocikli izgledali kada sam ja bio klinac, barem koliko me secanje sluzi Hvala. Rado. Ima Scorpion izduv i lepo se cuje, jedino sto snimljen zvuk nije ni nalik onom realnom. Barem kada se snima ovim mojim kineskim telefonom Prilikom kupovine imao sam i njega na umu, kao i Suzuki GSX 1400. Cb sam kupio jer mi je iskreno najlepsi. Vaistinu Blagodarim! Hvala. Neverovatno koliko lice. Cak i kolor sema. Mogao sam da kupim S verziju. Morao sam da doplatim oko 1500 EUR ali bi dobio znacajno mladji bajk od prvog vlasnika. Meni je ovaj "onaj pravi".
  6. Pazarih CB 1300 sc54 pre godinu dana. Koliko sam primetio slabo ko sa foruma je poseduje, ali mozda se ipak neko prikljuci ovoj temi. Moja jos koji dan odmara u garazi:
  7. @Biker-Boy @bdada Hvala
  8. I meni se smesi prva sezona sa bisagama. Budi drug pa pojasni koja folija je u pitanju.
  9. Koliko se secam na mom, model 2005, ga nisam video.
  10. Buona giornata anche a voi
  11. @Sale-VFR Super ti je moped Ja se samo nikako ne bih mogao da naviknem na digitalnu tablu. Nije problem u njoj, problem je u meni
  12. Ludi Grk na temu Hayabusa
  13. Lepu voznju vam zelim! Rado bih se prikljucio ali sam, zbog vremenskih prilika, doputovao sa Boingom
  14. Hvala Lijo, sve je jasno
  15. @Gajo Sevojno Bas zanimljiva igracka. U zdravlju ga vozio
  16. Ima li neko ideju kako fiksirati ovakav vizir Online Shop Fumo bianco Moto Classic Trascinare Cafe Racer Carena Viper Parabrezza Parabrezza 5-3/4 "Faro | Aliexpress Mobile - 11.11_Double 11_Singles' Day M.IT.ALIEXPRESS.COM parabrezza parabrezza on sale at reasonable prices, buy Fumo...
  17. Ima i pre sam ga koristio za tu namenu. Blagodarim cika Rajko
  18. Upravo sam otkrio da izgleda imam gel akumulator. Da li je moguce u toku zime prikljuciti ga na klasican smart punjac? Posto je zavucen razmisljam o kupovini brze kopce. Ima li to bese u Louis-u? Ovo je "pacijent"
  19. Koliko sam primetio u Francuskoj je ovaj model prilicno popularan, pa ukoliko postoji racunica mozda da ga ponudis tamo?
  20. 1, i koliko me sluzi secanje trebaju one NGK iridium.
  21. Super ti je putopis. Jedva cekam rekapitulaciju.
  22. Cestitam kolega, i puno srece u narednoj sezoni
  23. @lomitelj kako se vozi u Nemackoj?
  24. Super ti je putopis Ne obracaj paznju na zakerala
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja