Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Imas i CB 1300, mada ne znam da li moze da se uklopi u budzet.
  2. I ja sam odlozio dolazak za avgust. Videcemo kako se odvijaju stvari ali trenutno stanje nije obecavajuce
  3. Hvala na odgovorima kolege. Zakljucak je ... bolje da ne zaključujemo
  4. Hvala kolega na odgovoru! Za Sloveniju je objasnjeno na ovom linku ali moram priznati da ne razumem bas najbolje: Policija - Prehajanje državne meje med epidemijo zaradi koronavirusa WWW.POLICIJA.SI Slovenska Policija Koloko shvatam tranzit je dozvoljen.
  5. Da li neko od kolega zna da li je za nas koji zivimo u EU tranzit kroz Hrvatsku i Sloveniju nesmetan? Koliko vidim na prethodnom linku Hrvatska ne bi trebalo da je problematicna. Ulazak u Srbiju je moguc?
  6. Prati oglase ovde na forumu povremeno izleti nesto zanimljivo, a postoji i podforum kupujem.
  7. Kuku nama sada Salim se naravno. Dobro dosao Nikola
  8. Blagodarim cika Rajko. Hvala Sinisa
  9. Hvala Sinisa. Trebalo bi da je gel, stoji pod nagibom: Znaci ovaj nema potrebe dopunjavati pre prve upotrebe? Ima li smisla odrzavati ga pametnim punjacima u toku zime?
  10. Da li je potrebno formirati novi gel akumulator?
  11. Hvala kolega Meni je zanimljiv ovaj vizir koji podesca na BMW R 90. Razmisljam kako bi "legao" mom motoru i gde bi mogao da ga nabavim. Motor ti je lutka! Pozdrav
  12. Kako ti se pokazao taj vizir?
  13. Hvala Ja zivim na Lago d'Iseo.
  14. Zaboravih da ti kazem: evo je tema o CB 1300.
  15. Ovo na slici je CB 1100 ex a ta sto si video u Svajcarskoj je CB 1100 RS. Hvala Moja je obicna, ona mi se vise dopada.
  16. Meni je izuzetno zanimljiva Honda CB900F Bol d'Or a i CBX ima svoj specifican sarm
  17. Moguce da na nekoj akciji mozes da naletis na Shoei Qwest za te pare. To je OK kaciga.
  18. Vozim vec par nedelja ali nikako da uhvatim suncan dan da ga slikam. U medjuvremenu evo jedna od proletos. Radnja se desava u jednom B&B u Alpima
  19. Kakve su Brembo u zadnje vreme? Ovo se cini povoljno Pastiglie Freno Brembo 07HO45SA per Honda CB 1300 03-13 WWW.CARPIMOTO.IT
  20. @Ausländer Lep Caponord U zdravlju ga vozio.
  21. Hvala Sinisa Kanim se da ih servisiram kada malo otopli. Sta bi trebalo sve da porucim? Plocice, ulje, gumice na posudama za ulje, gumice na klipovima ... verovatno nesto nedostaje?
  22. Proveravao kocnice danas. Kako vam se cine ove plocice?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja