Verujem da si izabrao njega ili nekog od trenutno aktuelnih GP asova da bi odziv bio neuporedivo veci.
Jedan moj student mi rece juce da orginal majica 46 ovde kosta oko 75 EUR
Mislim da postoje dva problema. Prvi da je ovu temu video mali broj kolega, i drugi da je Simoncelli pomalo pao u zaborav.
Cena koju si napisao definitivno nije visoka za kvalitetnu majicu.
Ima li neko iskustva sa odrzavanjem bisaga? Dobio sam na poklon neke koje su godinam stajale nezasticene u garazi. Malo je reci da su prasnjave. Meni se cini kao jedina opcija odeti ih na pumpu pa oprati sa mlazom pod pritiskom.
Prijavljujem se za jednu da isprobam. Ako bude OK u buducnosti bi opet pazario neku. Naravno ako ti je prihvatljivo placanje PayPal-om.
Da li me to vara vid ili ste skinuli talijansku zastavu sa rukava?
Ako bude bilo zainteresovanih verujem da bi tematika Joe Bar Team mogla biti zanimljiva.
Zabari se cesto tako izrazavaju. Stvar mentaliteta a ne zelje da nesto sakriju.
Sto rece protno sve je jasno. Lanac zadovoljava standard DIN 8187. Moze da se koristi i za trasmisiju na motociklu ali ga oni ne prodaju za tu namenu. Kako konstruktorima tako ni distributerima delova.
Ako malo pogledas izmedju reci sve ces lepo videti
@N.F.S. Stigao je odgovor:
"Buongiorno Sinisa,
le nostre sono catene a rulli a DIN 8187. Alcuni passi si possono utilizzare anche su motocicli ma noi non vendiamo a nessun costruttore di moto né a distributori come ricambi.
Cordialmente
Cinzia Gazzotti
Export Manager"
Ne bih znao Nikola. Znam da je zavrsio talijanski jezik.
Inace tema ti je sjajna Redovno je pratim. Nista ne komentarisem jer uglavnom ostanem bez reci