Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Verujem da si izabrao njega ili nekog od trenutno aktuelnih GP asova da bi odziv bio neuporedivo veci. Jedan moj student mi rece juce da orginal majica 46 ovde kosta oko 75 EUR
  2. Mislim da postoje dva problema. Prvi da je ovu temu video mali broj kolega, i drugi da je Simoncelli pomalo pao u zaborav. Cena koju si napisao definitivno nije visoka za kvalitetnu majicu.
  3. Ima li neko iskustva sa odrzavanjem bisaga? Dobio sam na poklon neke koje su godinam stajale nezasticene u garazi. Malo je reci da su prasnjave. Meni se cini kao jedina opcija odeti ih na pumpu pa oprati sa mlazom pod pritiskom.
  4. Prijavljujem se za jednu da isprobam. Ako bude OK u buducnosti bi opet pazario neku. Naravno ako ti je prihvatljivo placanje PayPal-om. Da li me to vara vid ili ste skinuli talijansku zastavu sa rukava? Ako bude bilo zainteresovanih verujem da bi tematika Joe Bar Team mogla biti zanimljiva.
  5. Ulaz u Monako, pocetkom januara
  6. Zipovao sam ti 2 koke i poslao na PP
  7. Pozdrav kolega, zanimljivo mi izgleda siva. Video bih kako se razvija siyuacija pa verovatno uzeo dve. Da li bih mogao da ti platim PayPal-om?
  8. Zabari se cesto tako izrazavaju. Stvar mentaliteta a ne zelje da nesto sakriju. Sto rece protno sve je jasno. Lanac zadovoljava standard DIN 8187. Moze da se koristi i za trasmisiju na motociklu ali ga oni ne prodaju za tu namenu. Kako konstruktorima tako ni distributerima delova. Ako malo pogledas izmedju reci sve ces lepo videti
  9. @N.F.S. Stigao je odgovor: "Buongiorno Sinisa, le nostre sono catene a rulli a DIN 8187. Alcuni passi si possono utilizzare anche su motocicli ma noi non vendiamo a nessun costruttore di moto né a distributori come ricambi. Cordialmente Cinzia Gazzotti Export Manager"
  10. Boze koliko ljubavi. Lepo je videti kada neko ispuni snove.
  11. Nema na cemu. Poslao sam im email. Ako ne odgovore pozvacu ih pocetkom nedelje.
  12. Mogu da ih kontaktiram u ponedeljak.
  13. Da li neko na forumu trenutno poseduje ovaj model?
  14. I od mene jedna morska: Mediteran
  15. Vidim vi se ovde bas lepo druzite
  16. @zemunac72 Kupi roll bar
  17. Evo jedna fotka sa ne bude da samo pricamo o servisima Kasna jesen na Lago di Garda
  18. Ne bih znao Nikola. Znam da je zavrsio talijanski jezik. Inace tema ti je sjajna Redovno je pratim. Nista ne komentarisem jer uglavnom ostanem bez reci
  19. Imao sam priliku da ga upoznam. Ne znam kakva mu je knjiga. Njega bolje ne komentarisati.
  20. Koliko bi ovo moglo da kosta?
  21. Prelepo @spredrag. Da li se bese film Gospodar prstenova snimao na NZ?
  22. Prelepo Bas htedoh da te zamolim da okacis koju sliku. Siguran sam da ima izuzetno zanimljivih predela.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja