Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Hvala mnogo kolega! Zeleo bih da istaknem da je stilgar izuzetno korektan i kolegijalan. Topla preporuka. P.S. Ja bih rado kupio i zvucnike, kaze drugar da se sjajno cuju. Nego imam problem sa transportom. I na pojacalo cu da cekam, u najboljem slucaju, do avgusta.
  2. Imas ih u Louis-u
  3. Oni su, pre par godina, celom svetu pokazali ko je Baja
  4. @3styleR Dobrodosao
  5. Da li si mozda probao Pirelli Scorpion Trail II? Meni su se pokazale sjajno. Mislim da ih i kolega @doktor koristi na ST, i da je jako zadovoljan. Nemam licno iskustvo ali cujem da hvale Josku iz Temerina. Najbolje popricaj sa cika Rajkom. On je poznat kao krotitelj elektronskih spinova
  6. Prave Super Bol d'Or
  7. @milje80 Vrlo kolegijalan gest, kao i uvek sa tvoje strane Zanima me koliko prosecno prelazis kilometara sa gumama?
  8. Brz oporavak ti zelim kolega. Danas se na par metara od mene desio ceonu sudar automobila i skutera. Pozvali smo hitnu. Dosli su brzo i ... pozvali helikopter. Sve ovo pisem samo zbog jednog: Cuvajte se ljudi. Znam da ova poruka nije nova ni orginalna ali zivot je samo jedan.
  9. Uzivajte vi u putovanju a stice i putopis. Ako nista drugo uzdam se u @e-mayl
  10. Mediterraneo

    honda cb1300

    Sjajan tekst profesora Luckhurst-a: Retro dream machine.
  11. Ka da ima engleski subtitle:
  12. Lep moped. Ako mozes da organizujes finansije, a srce ti zaigra kada ga pogledas, znas sta ti je ciniti
  13. Allocating Attention to Detect Motorcycles: The Role of Inattentional Blindness Pammer K, Sabadas S, Lentern S.
  14. Kamo slika manekena?
  15. Ma poneo sam, nego se nije nikako slagao sa bojama Afrike. A znas kako je stroga modna policija u Italiji
  16. Isao sam juce a probnu voznju Adventure Sport modela u istoj ovoj kolor semi. Taman zavrsio administrativni deo kada ... poce kisa
  17. @Mali Caca Zadovoljstvo je citati ovu tvoju temu
  18. Bas lepo izgleda. Imaju ti modeli posebnog smeka. Ovde bi takva kostala mnogo.
  19. Reggio Emilia, izlog
  20. Sjajna tema. Lepo je videti ovakvu kolegijalnost.
  21. Ja sam pre par godina pazario Shoei Qwest. Ima pinlock i zavesicu ispod brade. To je, kako ga zovu, "entry level". Tj. udjes i nikada ne izadjes iz ovog brenda Ako nema kod nas da se kupi probas neciju i porucis online Imas je i u Louis-u u nekoliko varijanti. Kalup nije univerzalan. Odgovara vise ljudima koji imaju ovalnu glavu.
  22. Kontaktiraj @bokilic-a. Verujem da moze da ti pomogne za podrucje Beograda, a mozda postane i tvoj mehanicar
  23. Sinoc su na ovom mestu divlje svinje prekopavale zemlju u potrazi za hranom: Ja sam zamenio srpsku dozvolu za talijansku. Takodje su mi u napomeni napisali taj podatak.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja