Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Utorak u 07:40
Jun 8
Maj 31
Maj 30
Maj 20
Maj 7
April 24
April 21
April 20
April 10
12,2k
Pregled svih promena statusa od člana Disko Nindža
Da li ce biti Yamaha Barel na moto sajmu, i da li ce biti nekih snizenja odece?
srrdjan
Већ годинама нема попуста на сајму , већ шарене лаже .
sashac
U Barelu je dogovor na licu mesta.Jakna koja kosta 33600,lepo sam pozvao gazdu iz lokala,pitao da li bi moglo da ide za 26000,on covek kaze -moze...eto popust...
DasaNis
A biće na sajmu i ove godine, pitao sam vlasnika pre neki dan baš za to.
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja