Evo ti poslednji snimak pa uporedi.
Snimano na 1080p 60fps, renderovano na 20mbps, 2k rezoluciji cisto da youtube pokrene VP9 kodek za konverziju videa, tako da video bude mnogo kvalitetniji nego sa avc1 kodekom.
Probao
LS2 RAPID, sundjeri su dirty cheap i tanki, preskocio
Posle nje Steam ili Stream? kako vec, stoji malo bolje od MT ali nije to to.
Nisam uzimao u obzir KAPPA kacige ali cu probati prvi put kad idem za NS u MOTOLAND KV27.
Realno nisam nikad cuo za ovo, pogotovo sto je vezbao na nekom parkingu... znaci mogao je sta hoce.
Jos ABS. Klizao sam 2 puta na skuteru zbog zabadanja prednje kao sivonja. Gledao sam stunt wheelie i doziranje i polako dizanje na prednji sa doziranjem, ali ovo da se pretumbas sa abs-om prvi put cujem.