Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Secam se nekada ispred Rodica u Novom Sadu, salon Bulevar Oslobodjenja, r1 je bio oko 15.000 e tada ako me secanje dobro sluzi. Danas je 19.500e, verovatno najklot model. A plate se i nisu nesto povecale.
  2. Honda deluje kao ozbiljniji offroad.
  3. Ja ne znam da li cu ove godine biti u Srbiji uopste tako da i to igra ulogu. Tako da i ta odluka otpada
  4. Ima tu registracija, kakve su gume, lanac, plocice, itd... kod mene znam sta je i kako je Bice valjda
  5. Moram u sl. 2-3 godine uzeti nesto sa 4 cilindra, nema mi druge
  6. Koliko sam se samo nacitao putopisa na adv rideru po Juznoj Americi itd. sa motorima od 125-500 kubika ihaaaaaj... Tako da za ADVENTURE bas i ne treba adv motor.
  7. Moras da napises model motora i godiste istog.
  8. Kazem samo kakav ga glas bije, verovatno ne trpi izivljavanje kao neki motori pa zna da strada ta famozna druga brzina. Mislim da je i model pre fz ili kako vec imao slican problem.
  9. Uglavnom da se proba zbog toga sto ih bije glas da hoce da iskace iz druge brzine.
  10. Da podignem pare s bankomata i odem do Dunava. I do friyerke.
  11. 15-50w koliko se secam, davno sam ga uzimao.
  12. Crna mat za motor... ma idi... metalik je metalik <3
  13. I meni ovako na prvu mada sigurno bih izabrao noviji zbog 6klipnih klesta i jos nekih izmena
  14. Definitivno mat najgora boja na motoru.
  15. Odlicno ulje. Sipao comp 4. Sada sipam elf jer je znatno jeftinije.
  16. GSXR750 <3 svaka cast suzukiju i ne znam zasto ostali japanci nisu uleteli u tu kategoriju posle. Manje zavrtanja, saltanja, vise obrtnog momenta, vise snage.
  17. Lep primerak.
  18. To mozes videti po svecicama a i po ponasanju motora. Ako dobija vise vazduha, nece dobro raditi na leru, slabo ce da povlaci, . Ako ti se javlja neko pucanje u toku ubrzanja ili trzanje moze biti i do neke svecice. To ti je najlakse proveriti. Mada ako kazes da je na leru ok totalno...
  19. Kao sto kaze kolega proveri kutiju filtera i gume oko karburatora. Mozes dok radi na leru uzeti wd sprej i prskati oko njih. Ako spusti obrtaje da ce se ugusiti, pusta vazduh. Karb ne bi trebalo da ima veze ako vrti na leru lepo, isto bi bilo u voznji. Tako da je nesto drugo.
  20. Mozda neodgovarajuci pritisak i ne obaras dovoljno. Verovatno najvise vozis po pravcu i to je sasvim normalna stvar.
  21. Motorcyclist

    Yamaha r1

    Malo vise informacija ?
  22. Ja sam uzeo polusinter EBC i po izgledu rekao bih da vise lice na organske nego sinter
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja