Jump to content

Moto Zajednica

Vitez Koja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Vitez Koja

  1. Imam na prodaju ovaj fotooaparat. Kupio zeni, koristili smo 3x i eno ga stoji za dzabe. Prednost je kes Moze po neka zamena za telefon, sony 5 uz moju doplatu, mozda neku flipup kacigu L, carplay, maglenke za motor, laptop 17 mozda i 15.6 nista mi vise ne pada na pamet
  2. Mozes obican super lepak
  3. Bitno mi je da bude vodootporna i da se ekran vidi kad je jako sunce. Moj telefon sam nosio u onaj kineski nosac, ali kad sunce opali nista ne vidim, i par puta sam ga pregoreo da se sam ugasio. Ako nista, na kraju ce da bude neki telefon pa kako mu bude
  4. Nisam nasao temu, pa me zanima da li neko koristi neku kinesku? Ako koristi da li je zadovoljan. Jer sam ja letos moj telefon sprzio na suncu. Pa bi mozda kupio neku da probam. Bitno mi je da moze navigacija i muzika
  5. Imam na prodaju grejace, kao novi
  6. F650, f700, f800 mozda pasuju na jos neke modele
  7. Msm sve je kinesko. Nego ne bi bas da dajem neke velike para za to. Bolje da se vozim nego da stavim fenjere
  8. Da li mozes da mi pustis neki snimak, sliku? Da vidim kako izgledaju na motoru i kako sijaju. A nekom prilikom kad se prolepsa vreme i da dodjem 064 34 43 086
  9. Na prodaju Shoei nxr kaciga m velicina ima pinlock 100e bice slika uskoro
  10. Imam na prodaju original bmw stitnike za ruke
  11. Neko na prodaju neku kinesku? Kao npr ejeas v6pro?
  12. Ja sam pre par godina kupio za fz6 ali sam stavio mekse srafove da puknu ako dodje do pada
  13. Drustvo, kakva su vasa iskustva sa kineskim svetlima. Kao sto su npr future eyes ili tako neke do 100e. Nemam kao neki da kitim gs sa daneli ili tako nekim. Da dam pola motora za svetla
  14. Preporuka za Zorana
  15. Vitez Koja

    F800 GS

    Da li ima neko na prodaju led far za f800gs?
  16. Mala pomoc oko ovog? Sta treba i gde treba da se klikne da uzmem nesto. Kamera, laptop, alat itd. Ma sve bi uzeo za 99 din
  17. Touratech zega pro koferi 4 kljuca
  18. Bas vala. Lakse sam uneo krevet i ormar u kucu nego ves masinu
  19. Moj savet polovna ali samo Miele. Jes da mora 3 da je nosi, al gde je postavis tu ostane. Ja imam polovnu vec 5 godina, ove god joj promenio lager i amortizere i to joj je za narednih 5 godina. Moj komsija ima servis, mogu da ga pitam dal ima neku dobru na prodaju. Nalazi se u Selevcu
  20. Zbog nekih malih zdravstvenih probemcica mora da krenem malo da motam bajs. Pa ako neko ima da proda ili pokloni neka se javi. Ako ne icicu na neki bubljak da vidim sta ima.
  21. Cena je 700e Litraza levog kofera od 19l do 29l Litraza desnog kofera od 29l do 38l 064 34 43 086
  22. Prodajem original bocne kofere sa nosacima i 2 original kljuca
  23. Do 110-115 okej. Posle, auuu jebem ti. 135 sam isao max jer sam obilazio lele, lele, lele majko moja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja