Imam na prodaju ovaj fotooaparat. Kupio zeni, koristili smo 3x i eno ga stoji za dzabe. Prednost je kes
Moze po neka zamena za telefon, sony 5 uz moju doplatu, mozda neku flipup kacigu L, carplay, maglenke za motor, laptop 17 mozda i 15.6 nista mi vise ne pada na pamet
Bitno mi je da bude vodootporna i da se ekran vidi kad je jako sunce. Moj telefon sam nosio u onaj kineski nosac, ali kad sunce opali nista ne vidim, i par puta sam ga pregoreo da se sam ugasio. Ako nista, na kraju ce da bude neki telefon pa kako mu bude
Nisam nasao temu, pa me zanima da li neko koristi neku kinesku? Ako koristi da li je zadovoljan. Jer sam ja letos moj telefon sprzio na suncu. Pa bi mozda kupio neku da probam. Bitno mi je da moze navigacija i muzika
Da li mozes da mi pustis neki snimak, sliku? Da vidim kako izgledaju na motoru i kako sijaju. A nekom prilikom kad se prolepsa vreme i da dodjem 064 34 43 086
Drustvo, kakva su vasa iskustva sa kineskim svetlima. Kao sto su npr future eyes ili tako neke do 100e. Nemam kao neki da kitim gs sa daneli ili tako nekim. Da dam pola motora za svetla
Moj savet polovna ali samo Miele. Jes da mora 3 da je nosi, al gde je postavis tu ostane. Ja imam polovnu vec 5 godina, ove god joj promenio lager i amortizere i to joj je za narednih 5 godina. Moj komsija ima servis, mogu da ga pitam dal ima neku dobru na prodaju. Nalazi se u Selevcu
Zbog nekih malih zdravstvenih probemcica mora da krenem malo da motam bajs. Pa ako neko ima da proda ili pokloni neka se javi. Ako ne icicu na neki bubljak da vidim sta ima.