-
Broj tema i poruka
217 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Vitez Koja
-
Moj dobar drugar usao u svet motora, pa smo u potrazi za stenderom. Da li ima neko na prodaju centralni stender za Versys 650 2016? Ili zadnji stender, dok ne kupi centralni.
-
Da li mozda radi neko od kolega ili koleginica? Vidim da su izbacili oglas za moj reon pa me zanimaju iskustva, uslovi, plata. I naravno lakse je dobiti posao ako neko ko vec tu radi preda cv.
-
Stavis sve na kvotu 2 i il se obesis ili te obese
-
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Vitez Koja je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Ili ako neko ima nekog dobro i pouzdanog mastora u Borci. Pa da on pogleda auto -
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Vitez Koja je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Nije motor ali bi mi znacilo. Neko da pogleda ovaj auto Volkswagen Polo 1.4 TDI WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Volkswagen Polo 1.4 TDI, 2007. godište, Hečbek, Dizel 1422 cm3, vozilo prešlo 239000 km... -
Moze, nove bukvalno vozio ih samo jednu voznju. Evo moj broj pa mi pusti poruku na Viber da ti posaljem slike 064 34 43 086
-
Da li neko od kolega ili koleginica ima broj u A1? Ako hoce da mi posalje vaucer kod da nam smanjim tarife jer prelazim u A1
-
@Marko05 motor ko stovoren za tebe
-
-
Prva i druga slika. Na prvoj slici ima broj racuna na koji mogu da se uplate pare. A na drugoj ima njegov broj
-
Malo pre sam video da je jedan nas kolega ostao bez radionice. Pa ajde da krenemo upomoc. Poklanjam a vi ako hocete i koliko uplatite
-
I dalje samu potrazi za autom. Nije bila hitna kupovina, bili i na odmoru pa sad se bacam u akciju trazenja. Golf 4 1.9 ili 1.6 Audi a3 Pezo 307 Astra H Clio 1.4 ili 1.6 Mozda neki Seat
-
Svaka cast!!!
-
Imam ja na prodaju Shoei nxr fulface kacigu M 100e polovna Caberg flipup sa kacketom M nova 150e Rukavice Shima M 50e Probike 40-41 patike Louise ranac 50e Imam i neke pantalone Dainese M 50e Revit jakna goratex M 200e
-
Evo i moj tel 064 34 43 086 Zbog opisa posla pustite mi inf kao poruku, viber, whatsapp
-
U potrazis sam za 2 komunukacije, npr Ejeas q8. Bitno mi je da mozemo da slusamo muziku i pricamo u istom trenutku
-
Kolega prodaje komp, hteo da se zamlacuje da se snima za youtube i tikton (hvala Bogu nije) i resio da ga proda. Koristio ga da igra LOL kako mi je rekao. Sve je novo i u garanciji, 4 meseca star. Jos 20 meseci garancija. Pozovite se na mene i dace vam popust Ryzen 5 7600 RX6650XT 8GB GDD6 16GB DDR5 RAM - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Koriscen 6 meseci za light gaming I browsing. Stanje: 10/10 Idalje ima zastitnu foliju na...
-
Ja cu net preko online kartice Nomad aplikacija. Evo ti moj kod imas ja msm popust od 5e ALEKQBYVFD
-
Nmg da udjem u link. Koja je cena guma?
-
Ja imam auto, ali bi zeni uzeo neki mali da ima do posla i kad budu dosla deca (nadam se uskoro) zato bi joj uzeo mali, sa 5 vrati i klimu da ima. Ne treba nam neki luksuzan, samo da bude pouzdan i mali potrosac
