Jump to content

Moto Zajednica

Pevac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    529
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Pevac

  1. Ja menjam ulje na 5k,sva su mi dobra,tojest mojim motorima
  2. Pevac

    Led sijalice

    H 11 je. Ma resio sam da se ne macujem Uzecu osram blue
  3. Pevac

    Led sijalice

    Izgorela mi za duga pa sam hteo da ubacim led komplet. Citajuci nekom rade canbus bez problema a nekom opet prijavljuje gresku vezano za ktm 1190 adventure
  4. Pevac

    Led sijalice

    Koje led sijalice 100% ne prijavljuju gresku na ktm 1190 adventure?
  5. Ako oni nece ima ko hoce,samo ne zurim Videcemo posle sajma sta ce biti
  6. Do sajma nista,tek na sajmu se moze pogledati,sad zvao
  7. Idem danas do njih da ga malo zagledam
  8. Uzimam i ja samo da vidim sta nude i kakav je servis
  9. Za 130 konja nije mnogo para,cak sta vise povoljno
  10. Neka trosi sta trosi samo da se ne kvari
  11. Akumulator CX20L 18Ah 385A Ovaj bi trebalo i tenk da kresne
  12. Ja racunam samo sto sam ja preso,koliko je bilo verujem ko Marko Kraljevic u tv
  13. Sve sto te zanima kod Simon69 Clan je potrazi ga I manje koci zadnjom
  14. Sve lepo slikano i sroceno. Lepa je Rumunija al ja nedam Srbiju i nema lepse za voznju
  15. Bravo za voznju i tradiciju,mislio sam dq budem jer nisam dugo bio zbog povrede ali pusti kasalj ubi. Nisam smeo da reskiram da sednem na motor i dobijem napad. Srecna Nova i da bude jos bolja od prethodne
  16. Koliko si eth izrudario Dobra grafa
  17. Aj da pitam,jel jebete vi nesto il samo kuckate ovde
  18. Jeste zivi Caponordisti
  19. Zamrla tema a ja sam na 80%da uzmem majesty 2001god. Iscitao sve, gde da oteram skuter(ako kupim), msm kog majstora da pregleda ga. Vidim ovde predlazete kolegu Satelisa pa nek se javne, moze pp Zelim svima srecne voznje i uzivanje u istim
  20. Mislio sam 250 vs 250cc,znam da ne moze majesty naspram 500cc Lepo si sve napisao, ne zelim da platim preskupo jer cu opet voziti Capa ko sto je noc i dan, ali dobro bi mi doso skuter za grad jer Capo tu tuce 10l,ja ispod ne znam da vozim
  21. Atlantik vs Mažestic 250cc?
  22. Ovaj primerak je u pitanju, registrovan godinu, e sad je ti se ne razumem u to sta gledati itd. Ako odem da gledam ja cu ga i uzeti ne volim da idem uzalud Ili neko od Vas koji poznaje materiju da poprica finom sa njim i vidi sta kako je. Nije problem i platiti nekom da prodje i pogleda ga ako je tako bolje Djabe sam krwcio Prodat
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja