Jump to content

Moto Zajednica

Pevac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    529
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Pevac

  1. Epa da se zapljunem i ja,pazario polovnjaka Danas da se dogovorim sa covekom kad da idem po njega.nadam se da cu zvrsiti do kraja sedmice Nego da pitam,prevoz ,posto nije registrovan,ove kuriske sluzbe koje su najpovoljnije?
  2. Hvala ko bratu na infu,mora da nadjem jos malo parice za njega ako ne ode do tada
  3. Gde? Naso sam,e sad jel je ok motor,citam plastika ne valja pa bih malo odgovora od vlasnika i jel bolji/gori od gore pomenutih?
  4. Poz drugari Planiram da uzmem motor al sam u dilemi,po vasim iskustvima i citanjima po forumu sveo sam pretrazivanje na 2 motora 1.Keeway Supershadow 250 2.Qingqi QM250 Planirma da uzmem polovne jer toliko sam dug Ako ima jos neki sa 250cc recite posto sam nov u ovome i nemam iskustva stim,ne bih 125cc nekako mi izgledaju "mali" Svaki savet dobrodosao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja