Epa da se zapljunem i ja,pazario polovnjaka
Danas da se dogovorim sa covekom kad da idem po njega.nadam se da cu zvrsiti do kraja sedmice
Nego da pitam,prevoz ,posto nije registrovan,ove kuriske sluzbe koje su najpovoljnije?
Poz drugari
Planiram da uzmem motor al sam u dilemi,po vasim iskustvima i citanjima po forumu sveo sam pretrazivanje na 2 motora
1.Keeway Supershadow 250
2.Qingqi QM250
Planirma da uzmem polovne jer toliko sam dug
Ako ima jos neki sa 250cc recite posto sam nov u ovome i nemam iskustva stim,ne bih 125cc nekako mi izgledaju "mali"
Svaki savet dobrodosao