Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. stryker_026

    Prva kaciga

    Pravi smetnju u nocnoj voznji drugi problem nisam primetio
  2. stryker_026

    Prva kaciga

    Ja nosim MT fulll face ja drugo ne racunam u kacigu kupio sam je pre oko 4 godine ali sam zbog nesrece i jos nekih gluposti pravio pauzu od 2 godine u voznji pa od ovog meseca krenuo opet doplatio sam za crni vizir i pinlock a kostalo me sve ukupno tada oko 16 000 dinara
  3. hvala ljudi javim se uskoro cim zapocnem proces sredjivanja inace ovaj motor uopste nema opciju za paljenje van tastera
  4. Hvala ti ionako ne mogu ništa dok se to sa sudom ne završi nego me brine ako je to pištanje u pitanju znak nečeg ozbiljnog kod nas za taj motor nema delova
  5. Ma povrede su sitne za par dana ću biti ok a oko motora me brine samo to pištanje kad dam kontakt
  6. Evo u kakvom je stanju motor i kad dam kontakt čuje se neko pištanje
  7. Ima kamera na obližnjoj fabrici na ulazu ali ne znam jel zbog daljine uhvatila nešto
  8. Ne znam ali meni je bila u planu kupovina jedne do kraja ove nedelje
  9. To mi je problem što se ne sećam da li je uopšte dala žmigavac ja sam ubeđ da nije ali nisam siguran
  10. Evo sad čekam red zakazali mi konzrolu od juče a nisam ni pokušao da kočim video sam da ništa ne bih postigao ovo što sam uradio bilo je da prođem sa najmanje štete
  11. Da u prednja i završio sam pod auto žena me uopšte nije videla kaže auto stao tek kad udario u ivičnjak suprotne trake i morala da se vrati u nazad da mogu da se izvučem
  12. Žmigavci dva su oštećena iskrivila mi se poluga prednje kočnice ima izguljene farbe na toj strani gde je klizao ulubljen auspuh hladnjak je koliko sam video čitav
  13. A nisam kod njih nemam ništa iskreno ja bih samo da se to što pre završi uopšte ne razmišljam o parama
  14. Ne samo je pričala nisam te videla šta tražiš tu
  15. Da ali mene je hitna odvezla pre završetka sinoć sam bio samo da dam izjavu u sup
  16. Nisam mislio da ću ovako brzo ovo da pišem ali eto juče kad sam se vraćao sa posla vozilo ispred mene je naglo promenilo smer pošto je na tom delu put malo uži isprečilo je obe trake ja nisam imao gde krenuo sam levo da izbegnem i ona je krenula levo verovatno da na tom putu uradi polukružno ne znam samo kako bi uspela uglavnom udario sam je bočno u vrata i završio pod njenim autom jel možete da verujete da nije stala dok auto nije udario u ivičnjak e sad mene zanima na motoru nemam puno oštećenja a pošto čekam poziv na sud da li smem da ga sređujem ili da čekam izvinjavam se na dužem tekstu
  17. Da bio sam ali sam juče imao nezgodu znaš ona klasična priča nisam te videla tako da je za mene ova sezona završena
  18. Hoće možda biti nekog skupa
  19. Par slika sa skupa u Petrovcu
  20. Da li je mozda ulaz besplatan u Paracinu na motoskupu
  21. ides i radis samo simulacije tamo sto pise kao simulacije teorijskog ispita iz tih simulacija budu pitanja ja sam polaga za a1 u te oblasti nisam ulazio uopste radio samo simulacije za oko deset dana naucio napamet ispit zavrsio za 10 minuta sa 98 boda
  22. Sreća moja pa me to čeka sledeće godine prvi put
  23. U pravu si na zalost kod nas su stvari kakve jesu i tu se ne moze nista trenutno mozemo samo kukati
  24. Istrajalo bi se u tome da ljudima na plaćanje nisu stigle ogromne kazne za tako nešto je potrebno udružiti više struktura ne samo jednu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja