Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. A ne pa svesno sam išao na to imam položeno samo za Am i A1 što se motora tiče ne bih da mi registracija bude skuplja od registracije auta
  2. Promenio sam skuter sad vozim čoper yamasaki skystar 125 i ne planiram da povećavam kubikažu
  3. Ja sam dva pada imao sa skutera to što kažeš za naglu promenu pravca sam primetio mali problem za dalje ću videti kako budem vozio
  4. Čitajući sve ovo vidim da sam baš imao sreće moja tri pada nisu ni blizu ozbiljni oprema odradila svoje mada iskoristio bih priliku da pitam iskusnije vozače da li je tačno da su kruzer motori najbezbedniji za vožnju i da kod njih najteže dolazi do pada pričamo naravno o ispravnim motorima
  5. Marko Marinković Veliko Orašje 061/603-87-35
  6. Prvi dodatak i kod mene čeka lepše vreme za test
  7. Ne znam ja to stalno mesam
  8. Da to bih i ja rekao videh da nema mogućnost promene vizira ima pripremu za pinlock i trkačku kopču umesto one duple D
  9. Zanima me ako je neko od iskusnijih vozača koristio kacige marke nolan ako može napisati nešto o njihovoj pouzdanosti ovu sam dobio na poklon uz motor svakako planiram kupovinu nove
  10. Kad smo kod registracije ne znam kako je u razvijenim zemljama ali meni zaista nije logično da mi recimo registracija motora od 750cc bude skuplja od registracije auta
  11. Koja je snaga tih motora
  12. Svaka čast na kreativnosti na žalost ja mogu samo da sanjam o ovome jer se u mehaniku uopšte ne razumem a kakonsam čuo sad je prilično komplikovano registrovati ovakav motor
  13. Bojim se da je proizvodnja kao APN motora potpuno prestala kao i izrada novih delova zato se prelazi na druge modele naravno sad je i zakon takav da se sa B kategorijom ništa od motora ne može voziti a sećam se pre oko desetak godina sam video da je novi APN6 koštao 1000e
  14. Ja ne vidim nijednu dobru stranu na ovom motoru
  15. jel ovo 4t ili 2t
  16. Ne vidoh skoro ruzniji motor
  17. Da taj problem sa okretanjem imam i ja to je jedino što sam za sada primetio neuobičajeno a jeste ovo mi je prvi motor još uvek se da kažemo privikavam na ovakav tip motora hajde kad budeš imao vremena pusti mi slike tog što si napravio
  18. Mnogo bolja finalna obrada kako sam čuo sprint često ima problema sa blatobranima polugom menjača i zadnje kočnice takođe mislim da ne poseduje amortizer volana
  19. Naravno samo to nisam očekivao tako brzo vlasnik ga baš pazi
  20. Mislim da je ovaj model dosta poboljšan što se princa tiče
  21. Motor manuelni menjač 4t 5 brzina 125cc evo današnja slika sa male vožnje
  22. I ovaj koji sam ja juče imao priliku da vidim bio je u servisu mesec dana posle stotinak kilometara menjač navodno zaglavio u četvrtoj
  23. Ne bih ja ipak menjao klasičan način šaltovanja
  24. Da kao ti na slici ono glavno što mene zanima je koje su tačno prednosti takvog menjača u odnosu na standardni sa kvačilom
  25. A na kom principu mu radi menjac kad nema kvacila
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja