Jump to content

Moto Zajednica

m.milivojevic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1156
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: m.milivojevic

  1. Taj motor je zver. Ja sam probao taj... Vas.. Al mi nikako nije legao. Kao da sedim na prednjem tocku. Jos skace, gica se... Ko jarac... Pritom sam ga ja provozao samo 10-ak km po gradu i u normalnom (valjda) rezimu voznje. Nista menjao nisam. Da krenem, spustam nogu na fuzaster i umesto fuzastera pritisnem kocnicu. Kao da su fuzasteri negde nazad. Al sto se tice snage, ubrzanja... tu nemam komentar. Ovo je samo moje licno misljenje. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Mozda u pontisu? http://www.pontismotori.com/media/catalogProduct/termoKeceljaZaSkuter/802_cof picture 007 copy_1.jpg Termo kecelja za skuter WWW.PONTISMOTORI.COM Pontis Termo kecelja za skuter- štiti od hladnoće i kiše. Nepromočiva platna na spoljnoj i unutrašnjoj strani. Postavljena unutra pa vožnju po hladnom.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Nesto ovako: Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Kasko moze, u dunavu, ali bez pokrica stetnog dogadjaja kradja. Lom da, kradja ne. Ali je premija po meni, neprihvatljiva, plus postoji ucesce u steti. GS 2009 Tracer 2016 Osiguranje od nezgode nije lose... To treba da se ima uz sebe. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Ja upravo o tome i pricam. Ko god da je majstor, mora da ima checklistu i da proveri makar osnovne stvari. Pusti estetiku, podmazanost i ciscenje lanca. Mora da se po servisnom manualu proveri sve kad preuzimas motocikl u odrzavanje. Kao i u svakom poslu. Da li bi ti Nešo izveno novu uticnicu, pre neko sto proveris strujne krugove i pogledas semu? Naravno da ne bi... Ne bih vise komentarisao... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Prijatelju, zaobidji ti tog majstora. Za*ebi... Zamisli da se to desilo u brzini? Ne daj boze, da pogines negde... P.S. Imam ja pravog majstora za tebe... Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Da li je prethodni vlasnik imao ovlascenje da proda? Ako jeste, nadji nekog iz istog grada, pa neka ga proda njemu, pa da lepo odjavi tablice u tom gradu, pa da proda tebi... Ukoliko nije... Kao sto kaze kolega iznad... mrka kapa... Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Meni je dhl par puta isporucivao, al last mile carrier je uvek bila posta. Sad cekam neku dijagnostiku... Last mile je posta... Ja bih njih pozvao telefonom... Svasta... Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Svasta... Ja ovo do sada ne videh Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Amazon ne moze da ti doda carinu vec samo slanje Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Amazon ne moze da ti doda carinu vec samo slanje Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Nije da ti ne verujem, al bih voleo da vidim mail adresu posiljaca. P.S. Sad da si pametan, pa da zvrknes tuzbu. Po kom osnovu oni znaju da ti nemas motor. Kako su dosli do tih podataka. Mozda hoces kacigu da koristis za traktor... Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Pa mozda za delove, sta ja znam... Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Kako god... Za vece stvari ides preko spedicije, manje, donese ti postar ceduljce, pa idi u postu i plati... Prosle god sam preko louisa uvezao opreme za 400€. Stiglo ceduljce, otisao, platio, pokupio kutijetinu i to je to. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Ja u to ne verujem. Nije carina ta koja proverava vozacku ird. Njih zanima da li cinis carinski prekrsaj ili ne... Zamisli uvezem masinu za pakovanje, a oni mi traze da dostavim svrhu upotrebe... Ocu da pakujem knjige... cao zdravo... Ne zivimo u komunizmu majku mu... Ja sam svasta nesto uvozio i uvozim i dalje, kao fizicko lice, a i kao firma... Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Pa mogu da se prometuju bez papira, sve dok ne ucestvuju u saobracaju... A i tada ako te policija zaustavi, ima pravo da oduzme vozilo... Mnogi ih prodaju za kobasice... Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Ma jeste... Pa sta i da hoces da preprodas? Plati carinu i to je to Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Da da... Samo da grane sunce Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Jedva cekam da probam Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Kao i GS :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Zavisi od sofisticiranosti motocikla. Noviji modeli koriste canbus princip, pa imaju obilje senzora. Ti verovatno imas tps i pickup. Pickup nije nista drugo nego hall effect koji broji okretaje radilice, tps je senzor polozaja gasa -> obican potenciometar... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Kom motociklu? Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. A BT50r? Razbusen na 80 ;-) Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Izvinjavam se onda... u SRB je 12god min
  25. Pretpostavljam da si 70godiste (zbog nicka) Stariji si od mene 13god, ako je tako. Moja cera je 8god i ne bih sad da ti prosipam pamet ovde, verujem da imas mnogo vise iskustva od mene, ali ja moje dete nisam stavio na motor niti cu! Zakon kaze 12god minimum. Siguran sam da postoji razlog zasto je tako. Pa ti kako hoces... Izvini, ali morao sam da podelim svoje misljenje. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja