Taj motor je zver. Ja sam probao taj... Vas.. Al mi nikako nije legao. Kao da sedim na prednjem tocku. Jos skace, gica se... Ko jarac... Pritom sam ga ja provozao samo 10-ak km po gradu i u normalnom (valjda) rezimu voznje. Nista menjao nisam. Da krenem, spustam nogu na fuzaster i umesto fuzastera pritisnem kocnicu. Kao da su fuzasteri negde nazad. Al sto se tice snage, ubrzanja... tu nemam komentar. Ovo je samo moje licno misljenje. Sent from my iPhone using Tapatalk
Mozda u pontisu? http://www.pontismotori.com/media/catalogProduct/termoKeceljaZaSkuter/802_cof picture 007 copy_1.jpg Termo kecelja za skuter WWW.PONTISMOTORI.COM Pontis Termo kecelja za skuter- štiti od hladnoće i kiše. Nepromočiva platna na spoljnoj i unutrašnjoj strani. Postavljena unutra pa vožnju po hladnom.. Sent from my iPhone using Tapatalk
Kasko moze, u dunavu, ali bez pokrica stetnog dogadjaja kradja. Lom da, kradja ne. Ali je premija po meni, neprihvatljiva, plus postoji ucesce u steti. GS 2009 Tracer 2016 Osiguranje od nezgode nije lose... To treba da se ima uz sebe. Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja upravo o tome i pricam. Ko god da je majstor, mora da ima checklistu i da proveri makar osnovne stvari. Pusti estetiku, podmazanost i ciscenje lanca. Mora da se po servisnom manualu proveri sve kad preuzimas motocikl u odrzavanje. Kao i u svakom poslu. Da li bi ti Nešo izveno novu uticnicu, pre neko sto proveris strujne krugove i pogledas semu? Naravno da ne bi... Ne bih vise komentarisao... Sent from my iPhone using Tapatalk
Prijatelju, zaobidji ti tog majstora. Za*ebi... Zamisli da se to desilo u brzini? Ne daj boze, da pogines negde... P.S. Imam ja pravog majstora za tebe... Sent from my iPhone using Tapatalk
Da li je prethodni vlasnik imao ovlascenje da proda? Ako jeste, nadji nekog iz istog grada, pa neka ga proda njemu, pa da lepo odjavi tablice u tom gradu, pa da proda tebi... Ukoliko nije... Kao sto kaze kolega iznad... mrka kapa... Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je dhl par puta isporucivao, al last mile carrier je uvek bila posta. Sad cekam neku dijagnostiku... Last mile je posta... Ja bih njih pozvao telefonom... Svasta... Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije da ti ne verujem, al bih voleo da vidim mail adresu posiljaca. P.S. Sad da si pametan, pa da zvrknes tuzbu. Po kom osnovu oni znaju da ti nemas motor. Kako su dosli do tih podataka. Mozda hoces kacigu da koristis za traktor... Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako god... Za vece stvari ides preko spedicije, manje, donese ti postar ceduljce, pa idi u postu i plati... Prosle god sam preko louisa uvezao opreme za 400€. Stiglo ceduljce, otisao, platio, pokupio kutijetinu i to je to. Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja u to ne verujem. Nije carina ta koja proverava vozacku ird. Njih zanima da li cinis carinski prekrsaj ili ne... Zamisli uvezem masinu za pakovanje, a oni mi traze da dostavim svrhu upotrebe... Ocu da pakujem knjige... cao zdravo... Ne zivimo u komunizmu majku mu... Ja sam svasta nesto uvozio i uvozim i dalje, kao fizicko lice, a i kao firma... Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa mogu da se prometuju bez papira, sve dok ne ucestvuju u saobracaju... A i tada ako te policija zaustavi, ima pravo da oduzme vozilo... Mnogi ih prodaju za kobasice... Sent from my iPhone using Tapatalk
Zavisi od sofisticiranosti motocikla. Noviji modeli koriste canbus princip, pa imaju obilje senzora. Ti verovatno imas tps i pickup. Pickup nije nista drugo nego hall effect koji broji okretaje radilice, tps je senzor polozaja gasa -> obican potenciometar... Sent from my iPhone using Tapatalk
Pretpostavljam da si 70godiste (zbog nicka) Stariji si od mene 13god, ako je tako. Moja cera je 8god i ne bih sad da ti prosipam pamet ovde, verujem da imas mnogo vise iskustva od mene, ali ja moje dete nisam stavio na motor niti cu! Zakon kaze 12god minimum. Siguran sam da postoji razlog zasto je tako. Pa ti kako hoces... Izvini, ali morao sam da podelim svoje misljenje. Sent from my iPhone using Tapatalk