Jump to content

Moto Zajednica

godovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    442
  • Pridružio se

1 Pratilac

O članu godovic

  • Rođendan 08/03/1978

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    MKD
  • Motocikl
    NC 750X RC90, Transalp XL750

Poslednji posetioci profila

2403 profile views

godovic's Achievements

Zainteresovan

Zainteresovan (3/6)

1k

Reputacija u zajednici

  1. Naravno mora prvo ključ. E sada ako je kill switch na off druge motore ne aktiviraju pumpu. Transalp aktivira pumpu odma na ključ -čak i ako je kill swith na off, pa kada prebaciš kill swith na on, opet puni gorivo.
  2. Potpuno se slažem sa ovim likom na FB (prevod google translate) Apsolutno je neprihvatljivo i izuzetno opasno u slučaju nesreće da pumpa za gorivo radi kada je prekidač za gašenje motora u isključenom položaju. Ako je prekidač u isključenom položaju, radi vaše bezbednosti mogu da rade samo svetla i upozoravajuća svetla. Ni pod kojim uslovima, ni u jednom položaju ključa „uključeno“, pumpa za gorivo ne sme da dovodi gorivo ili da stvara pritisak u sistemu za gorivo kada je prekidač za gašenje motora u isključenom položaju.
  3. Na mom NCu pumpa puni samo kade je kill switch na On. Na Transalpi puni dva put.
  4. Možda sam već pitao, ali je komšija kupio CB500X pa me opet zaintrigiralo dali je bag na našim motorima ili ... Kada okrenem ključ, pumpa za gorivo se aktivira bez obzira u kojoj poziciji je kill switch. Čak i ako je kill switch u "off" položaju, ona puni gorivo, a ako ga prebacim na "on", opet puni gorivo ponovo. Ovo se ne dešava na novim modelima CB500X ili na NC750X koji sam imao pre - oni pune jednom. Da li je situacija ista i kod vas?
  5. Jel skidplate zahteva OEM crash barove? Da li mozda razmišljaš da prodaš zasebno, pretpostavlajm da su srebrene boje i ako moze PP oko cene. Hvala
  6. Da li je moguće zakačiti neku kaznu zbog homologacije za ove kofere? Razmišljam o kupovini celog seta, ali me brine putovanje u "normalne" EU zemlje kao Nemačka ili Švicarska gde znaju da napišu kaznu za ručice kvačila ili kočnice...
  7. Mislim da su iste i za X-LAND i za LS2 - ima ih na KP.
  8. Alu skid plate u standardnu opremu...
  9. Zamolio bi ako moze neka slika.. hvala
  10. zar nije fabricka preporuka da se gume pumpaju na odredjeni pritisak kada su hladne - i logicno da ce biti pritisak veci kada se ugreje? Bridgestone’s Guide for Proper Inflation of Motorcycle Tires WWW.BRIDGESTONEMOTORCYCLETIRES.COM A guide to proper motorcycle tire inflation pressure for safety and performance in street, dirt, and adventure applications.
  11. Opcija "Follow me" ne radi uvek savršeno jer se oslanja na optiku, fokus a background se stalno menja. Maksimalna brzina je prilično ograničena, pa pretpostavljam da niste videli snimak gde dron u sport mode prati nekog ko jurca krivinama. Kombinacija sa GPS-asistiranim praćenjem funkcioniše bolje, jer ako dron "izgubi" subjekat, nastavlja da prati GPS koordinate dobijene sa telefona. Postoji nekoliko aplikacija koje to podržavaju, ali i takav sistem nije bez mana jer se desi da drone prati GPS ali fokus nije na objekat koji želimo. Sve se to može malo doterati u postprodukciji, ali proces svakako nije jednostavan.
  12. https://hondanews.eu/eu/en/motorcycles/media/pressreleases/548459/26ym-honda-cb1000f
  13. Da oživimo temu, DMD2 je od Jun besplatan
  14. Transalp 1st
  15. nemojte bacati pare potrudite se malo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja