Motor izgleda odlicno , probao sam ga na motoskupu u lignanu pre manje od mesec dana , al je mali generalno ja sa 1,85 ne znam gde bi sa nogama a i polozaj sedenje je vise sport nego turing bar za nekog ko je visi od 180 , sve u svemu mora se probati da bi se videlo ja sam se bio nalozio da idem da ga probam i uzmem al jbg nista od toga