Jump to content

Moto Zajednica

SikiNs

Članovi
  • Broj tema i poruka

    24
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SikiNs

  1. Dobrodosao
  2. Motor izgleda odlicno , probao sam ga na motoskupu u lignanu pre manje od mesec dana , al je mali generalno ja sa 1,85 ne znam gde bi sa nogama a i polozaj sedenje je vise sport nego turing bar za nekog ko je visi od 180 , sve u svemu mora se probati da bi se videlo ja sam se bio nalozio da idem da ga probam i uzmem al jbg nista od toga
  3. Dobrodosao
  4. Dobrodosao
  5. Dobrodosao
  6. Ima ju ja, za grad je oke al za nesto ozbiljnije bas i nije malo je bucnija i losa joj je vantilacija za bas toplo vreme al opet zavisi ko sta treba , na brzini preko 100-110 se cuje i ima neke vibracije dok sa hjc nemam te probleme . Meni sluzi za kuca posao inna brzaka negde do radnje
  7. Dobrodosao
  8. Imam Hjc i71 i zadovoljan sam al opet zavisi od glave do glave ne legne svakom isto kaciga , moje misljenje samo full face ko nije glavom udarao u beton ne zna sta znaci , probao sam Schuberth i Scorpion al nije za moju kockastu glavu U svakom slucaju probaj pa sta ti najbolje lezi
  9. Dobrodosao
  10. Dobrodosao
  11. Dobrodosao
  12. Dobrodosao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja