Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Nista napravio nisam. Nema opcije ni da procita ni da upise mapu...ili sam ja glup.
  2. Ovo je dok nije konektovan na ECU. Samo sam gledao ovako sta moze.
  3. @N.F.S. Na 800 imaju samo prve dvije opcije
  4. Ako mene pitas, nisam isao do motora. Skinuo sam mapu sa tuneecu sajta i pise revizija 0.1. Mozda i nema novija, ko ce znati. Moram vidjeti sta je na motoru.
  5. Bas velika razlika u potrosnji. Hajde 1.7 l ne djeluje puno ali to je 34%. Opet, ako je ljepse voziti *ebes 1.7l/100km.
  6. Izvini ako kradem temu. Vidi sta kazu za 800. Samo preko BT.
  7. Ne. Tiger 800 mi je tek drugi moror. Prije njega samo Tracer 700.
  8. Od sada kupujem motore koje i ti kupis
  9. Skontao, hvala Moze li se vidjeti koja je trenutno verzija mape na motoru? Sad vih izao u garazu najradje.. Da ne cuvam djecu
  10. Ja imam samo BT. Ne znam da li na 800 dozvoljava preko nje fleshanje mape. Kod mene je licencirana verzija ali ja se ne mogu sjetiti da imam tab Map? Hm...
  11. Imam TuneEcu ali nisam flesao mapu nikako. Prosao sam ostale stvari ali to nisam. Ako ti se da posalji pp. Hvala ti. Mozda bih pogledao i mapa ako ima novija da odradim.
  12. Da li se mapa mijenja ili se samo postima bez ucitavanja mape?
  13. Moze li se i treba li se ovo stimati kod promjene dimenzije gume?
  14. Tiger 800 je isto vrckav na gasu po gradu. Nisam razmisljao o fleshanju ECU posto nisam bas istrazivao tu materiju. Na autima sam fleshao ECU jedno 50 x Primijetio sam da je razlika u modu Sport i Road nebo i zemlja. U road je dosta kultuvisaniji na manjim brzinama i drugaciji je zvuk. Ne mogu skontati da li mi je poslednja fabricka mapa na motoru ili ne....ostario sam
  15. Isti slucaj na Tiger 800. Popi mi krv ali se nqviknes vremenom
  16. E da si blize da dovezem svoj Tiger 800....
  17. Motor stvarno ne djeluje neki kvalitet. Trk je izmislio svijet za njega
  18. Da, to su te cijene. Malo su pretjerali. Izlozeni ima par ogrebotina na sebi.
  19. I?
  20. Drzala je fenomenalno, od pocetka do kraja. Stvarno dobra guma.
  21. Kod mene je Tiger 2019. i na satu je imao 13k kada je stavljena ta guma. Buka se pojavila nakon 3-4.000 km. Zvuk se pojavi cim se par cm obori motor u bilo koju stranu. Zvucalo je kao da je zveknuo lezaj.
  22. Pa to je ovo sto uslikah neki dan u Banjaluci. Vidi cak je i znacka sa boka uklonjena.
  23. Vozio sam roadtec se01 na Tigeru. Buka prednje gume je uzasno iritirajuca.
  24. Imam je ovu manju vec 6 sezona. I dan danas kao nova.
  25. Djeluje mi da je ova buse jakna kao moja ista, tj isti model samo je moja crna s apar aivih detalja. Odlicna jakna, vozim je vec 5 sezona. Nikada kap vode nije prosla a kisnuo sam nekoliko puta i to jak pljusak duze vrijeme. Od svega ako trazim nesto lose to je da vremenom blijedi. Imaj na umu da je malo toplija. Nikada termo ulozak nisam nosio.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja