Jump to content

Moto Zajednica

rastkojokic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2870
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: rastkojokic

  1. Onda u sustini razlika u ceni jednok wsbk motora (~100.000eur) i MotoGP prototipa (~2.000.000eur) je samo simbolicna i sve ekipe u MotoGP-u bacaju pare na izradi prototipa kada mogu da uzmu serijske motore
  2. A koliko je brzi na primer neki vozac koji sa Nemca predje na jednog rasnog Japanca, npr. evo da uzmemo stazu Navak... Prema mojim nekim procenama mislim da bi bio mnogo brzi, cak i ako je zapremina manja
  3. Nova cena 6000e
  4. U jbt pa Red Bull je Honda (nikako to da mi se primi u mozak) Idemo Max V.!!!
  5. Zamisli da budu... Honda onda ove godine ima priliku da osvoji: - Dakar (reseno) - WSBK - MotoGP (reseno)
  6. "It should really crack all these riders that I haven't sat on a motorcycle since Jerez and I can turn up here and be fast..." "I think my hands look in the best shape compared to everyone else..." "But it's strange really that I can go away and not really do anything then come back and be competitive..." Mozda nikada nece osvojiti vozacku GP titulu ali titulu najvece dijabole ljubomorno cuva iz godine u godinu.
  7. Has Ducati made another MotoGP tech breakthrough? WWW.MOTORSPORT.COM Ahead of the start of official MotoGP pre-season testing, rumours are rife that Ducati may have made another big step forward with the design of its 2020 machine. German Garcia... Zanimljivo
  8. Veze sa zivotom nema ovo sto si rekao.
  9. Jos jedan mit. http://www.adas.org.rs/en/vesti/2014/09/15/americki-sportisti-idu-na-doping-kontrolu-kao-svi-ostali/
  10. U nedozvoljena sredstva ne spadaju samo supstance koje poboljsavaju fizicke mogucnosti. Postoje supstance koje poboljsavaju fokus i takodje spadaju u doping.
  11. Nisam mislio na tebe konkretno nego se stalno provlaci ta prica (sa slike) koja jednostavno nije tacna
  12. Ovo je takva jedna smesna projekcija nasih rusofila!!! Po ovoj karikaturi braca Rusi all natural... Kada ono medjutim hodajuce apoteke! Ne zna se ko je gori, Rusi, Ameri ili Kinezi Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Au brate iz frizidera iskace ovo...
  14. Ima smisla
  15. bmw ima motor u ovoj klasi f 700 gs ne znam zasto je ubacen ovaj 850... Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Identicna prica kao prosle godine
  17. Evo garantujem da nece nista promeniti i da ce i dalje biti bulja na pravcima
  18. sigurno!
  19. Citao sam izjave Rosija i Vinjales... Bukvalno copy/past od prosle godine. "Small improvements..."
  20. Hoce svi izgurati nove masine?
  21. i nije za bolje
  22. Prso lik skroz... Poceo da peni u mikrofon kada su prikazali kako onaj motor kupi Zarka. Prica kako su u KTM-ovom boksu svi ozbiljni sto se tice trkanja ( ne druze zajebavaju se sa milionima$$$) Jelena sa SK postavlja bolja pitanja od Simona po njemu ... itd itd.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja