Jump to content

Moto Zajednica

rastkojokic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2870
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: rastkojokic

  1. Bas steta za Peka A sto se Vinjales mucio sa Rosijem - lep pokazatelj da nema od njega sampiona
  2. 93 ce za vikend da pobedi bez problema...
  3. Resen slep
  4. Pozdrav, Da li ima neko ko bi odradio slepanje od Zajecara za Novi Sad. Motor je KLE500. Moj telefon je 064/2919480 Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Izgleda da je alternator otisao... Mora da se slepa motor. Ako znate mekoga ko bi hteo iz Zajecara motor do Novog Sada da odslepa javite mi se. Unapred Hvala
  6. Hvala puno ljudi! Reseno!
  7. Pozdrav, Drugu mi je stao motor 20 km od Zajecara pa mu treba pomoc. Motor KLE, nece da upali (moze biti akumulator). Ako neko zna nekog moze na telefon da mi se javi: 064/2919480
  8. drugi test
  9. Dobro je sto se cini da ima dosta konkurenata... Reding, Rea, Lowes, Toprak, VDM
  10. Kakva trka! Samo neka se nastavi ovako
  11. Moraces ove godine i ti to da uvedes da bi bio IN... Inace ces da izgubis titulu Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Bukvalno... Obeshrabruju vremena koja je vrteo pre nego sto je pao
  13. Auuuuuuu.... Kakva trka!!!!
  14. Jednom Sykes uvek Sykes.... Kako su ga obisli svi kada su odlucili da je dosta pracenja....
  15. E je l' neko zna hoce li biti prenos na ES?
  16. Op op bas htedoh da pitam je l' i dalje kisa... Bice zanimljiv vikend
  17. Citamo Jovaneeee!
  18. 2019: Rossi: Poor race pace means Qatar comeback unlikely WWW.MOTORSPORT.COM Valentino Rossi says there is very little chance of making progress from his disappointing 14th on grid for the MotoGP season opening Qatar Grand Prix. 2020: Rossi “worried” about 2020 Yamaha’s race pace WWW.MOTORSPORT.COM Valentino Rossi admits he is “worried” about the 2020 Yamaha’s race pace ahead of the first race of the new MotoGP season, as he is still ‘suffering’ with tyre wear.
  19. Veca brzina jeste uvek prednost ali na celoj stazi, ukljucujuci i krivine... Ovo su brzine na najduzem pravcu sto je ocigledno samo jedan segment trke Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Sta nam radi MM, decu nam pravi... Okrenuli smo se halucinogenim pecurkama i korenju samo da napravimo da sezona bude bolja
  21. Ti stvarno mislis da Zarko moze da (posle onog sto je uradio KTM-u) dobije posao u ijednoj fabrickoj ekipi? Da li mislis da moze da bude brzi od 04 i 9? Ja ne znam sta taj covek treba da pokaze...
  22. da zavrsi trku
  23. https://www.instagram.com/p/B80xBh3K50Z/?igshid=15tkeqyqzgj6q koliko su u toj fabrici operisani od estetike
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja