Nemam auto pa sam probao samo na motoru.
Prva stvar je čist aceton. Sa 20mL na 15L goriva (toliki je kapacitet rezervoara) dobio sam 30km veću autonomiju. Prestao sam da ga koristim jer je pre godinu dana zabranjen u maloprodaji
Druga stvar je HHO. Potrošnja se spustila sa 4.4 na 3.7/100km, koliko se sećam.
Testirao sam samo iz radoznalosti i razdvojeno. Može i da se kombinuje, ko uspe da nađe čist aceton (ispod tezge). HHO ću nastaviti da koristim, uz neke izmene na elektrici motora i PWM.