Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. http://pesn.com/2005/03/17/6900069_Acetone/
  2. Jeste.
  3. Nemam auto pa sam probao samo na motoru. Prva stvar je čist aceton. Sa 20mL na 15L goriva (toliki je kapacitet rezervoara) dobio sam 30km veću autonomiju. Prestao sam da ga koristim jer je pre godinu dana zabranjen u maloprodaji Druga stvar je HHO. Potrošnja se spustila sa 4.4 na 3.7/100km, koliko se sećam. Testirao sam samo iz radoznalosti i razdvojeno. Može i da se kombinuje, ko uspe da nađe čist aceton (ispod tezge). HHO ću nastaviti da koristim, uz neke izmene na elektrici motora i PWM.
  4. Zato što još nisam počeo da vozim ove sezone
  5. Pa ako povede suvozačicu, nikad neće stići tamo gde je krenula a i kad stigne, ko zna kad će se vrate
  6. Ne želim da ulazim u raspravu bilo kakve vrste, samo ću reći da sam probao dva ( 2 ) načina smanjenja potrošnje i oba su bila uspešna. Mereno na po 1000km. Ah da, nijedan od ta dva nije bio sa magnetom.
  7. Dodao bih još i sve kontakte i odštampaj na papir Keša ne nosi mnogo, plastiku ponesi, biber sprej.
  8. Uz svo duzno postovanje,svaka struja kroz provodnik generise magnetno polje.Jednosmerna jednosmerno,naizmenicna naizmenicno.Bobina radi po principu promenljivog jednosmernog magnetnog polja.Svaki solenoid na zvucnicima koristi isti princip. Ja sam se mahinalno bio prebacio na neku drugu problematiku pa se nismo razumeli.
  9. Grešiš, kroz te žice ide jednosmerna struja koja ne generiše magnetno polje.
  10. Ako se prepunio i karb, onda ne valja ni iglica ili sic u karbu. A možda je samo 'zalepilo'. Čukni blago po karbu i vidi dal' će da se zatvori.
  11. Za 'zadnji kocioni aparat 10 eur' kontaktiraće te Andreja sa foruma, malopre sam mu preneo informaciju.
  12. Ovo bi po selima išlo k'o alva, umesto apenaca i matika starih.
  13. Deder ne bilo ti teško, daj neki detalj više o toj elektronici. Link, šemu, adresu...
  14. Mene interesuje, u kom slučaju dolazi do penušanja unutar ćelije?
  15. Pročitajte temu do kraja, rezultati i utisci su raznoliki...nekome to funkcioniše a neko ne veruje u to.
  16. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/72972-uspeshno-projektovan-i-ugradjen-hho-sistem/
  17. Pa što ne staviš tubeless felne od XL600 i zabole te za krpljenje ?
  18. Nisam znao da je ovaj model (bio) kod nas ovoliko redak...
  19. Ko još koči zadnjom
  20. Koliko ja znam, repna plastika je na njemu fiksirana za ram (sedište se skida bez plastike, kod mene se skida sa sve plastikom) i to je pravljeno prilično solidno. Jes' estetski malo ... 'nako ali radi posao Ako to budeš menjao, moraćeš da zapušavaš te rupe u plastici. Kontaktiraj Sebu za gvožđe.
  21. JKS ponovo radi
  22. Ovde kod nas teško, bolje gledaj preko, ebay.de ili ebay.at. Imaš Krauser kofere? Koje/kolike?
  23. Niko ne zna o XL600 ??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja