Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. @Biker QJavio sam se na PP, najbolje tako.
  2. Ovo fali samo kod mene. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  3. Upravo to, most nije isti ali je nogostup bas takav, guma i sve ostalo. Ovo mi je bitno samo.
  4. @BokesHvala na divnim recima druze. Veoma jednostavno, protivnik sam smirglanja pre poliranja i to nikada ne radim, zbog toga sto se lak tanji na tom mestu. Tako da koristim 3M pastu zeleni čep, nakon toga 3M ultrafina pasta za poliranje. Sve to radim uglavnom ručno pamučnom krpom, imam polirku ali retko kad koristim kad je motor u pitanju. Povremeno kad imam vremena (jedno u mesec dana predjem ponovo finom pastom) i to bi bilo to. Nikakav vosak, keramička zaštita i slično, naravno nisam protivnik toga.
  5. Veliko hvala cak i na ponudi! Ako nadjes javi pa da vidimo o čemu se radi. Javljam se na PP. Uklapa se 100%, ima ih na KP u kompletu (novi oko 4-5000 din), ali to cu uraditi ako ne nađem ove starije 'naprave'.
  6. Muči me levi nogostup, fali onaj metalni deo na kraju (krivi se guma), večeras cu pokušati da napravim dva komada. Cena za polovni je astronomska (u odnosu na stanje). Pretpostavljam da se uklapa novi hondin komplet nogostupa, ali to ce biti ako ne napravim nista. No to me nije omelo da bacim koju sliku. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  7. Kupujem metalni deo fuzastera sa slike. Verujem da odgovara da jos drugih starijih motora, mozda nekom od kolega smeta kuci. Trazio sam na KP ali moguće je kupiti samo oba fuzastera (u paru). Moguća kupovina i celog fuzastera. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  8. Uz motor je stigao nosac kofera sa starijeg modela CM, kvario je sliku totalno a i ugao nije bio dobar, plus je bio polomljen na dva mesta. Narucio sam drugi, svi znamo koliko koštaju polovni delovi kod nas ali sta da se radi. Originalnost je bitna. Odgovarajuće srafove cu uzeti kasnije. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  9. Nešini tegići kao Ajfelov toranj, prodati nekoliko puta. Ali pazi, kad u oglasu piše 'motor poseduje Nešine tegiće' to ima težinu
  10. Po meni dobro rešenje za oštećenu farbu na dekli. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  11. Odgovor na pitanje zbog čega bas ovaj motor? Mozda od vas neki ne znaju, ovde na forumu postoji tema o sređivanju iste ovakve Honde, evo samo kratak pregled pre i posle. Kod mene je bila 10 godina. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  12. Od 18h pokušavam da postavim još neku sliku od danas ali ne vredi, nešto ne ide. Nešo druže, sjaj je tu negde samo ga treba pronaći. Generalno svaka Honda ima veoma 'lak' aluminijum za obradu.
  13. Radim polako, kiša pada. Dve bočne maske i ova signalizacija na slici su jedina plastika na motoru. Neverovatno urađen, moja generacija 94. Ove prekidače sam samo prešao najfinijom pastom. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  14. Biće to sve kako treba. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  15. Ovo je samo opran motor, danas ako stignem ispoliracu ga. Imam u planu i prednje vile da ispoliram. U suštini i nema puno posla oko njega. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  16. Da, motor sam završio još jutros. Ali pre detaljnih slika evo nešto što je mene oduševilo. Nalepnica ne krije nikakvu manu, filter za vazduh kako treba, fabrički alat u kutiji, stanje rezervoara, ulje žuto, nov akumulator i nova sajla za kvačilo. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  17. @SkoMybrate moj, hteo sam da te tagujem odmah jer znam kakve te uspomene vežu za ovaj motor. I ne samo tebe, verujem da nas ima mnogo jer ga je tada bilo i mogao si za male pare da ga kupiš i bukvalno samo da se voziš. Sad ga nema nigde, ali nije nas sprečilo da ga ne nađemo. I da, samo nek nas Bog čuva ostaće u porodici zauvek.
  18. U 07:30 alarm zvoni, opet kiša nema veze. Ovo su slike pre pranja, veoma prljavo, mmmmm milina. Za mene dan nije mogao bolje da počne. Inače sve ovo radim napolju sad je moralo ovako. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  19. Hvala puno, ako te posluži vreme provozaj Hondu do Ladovicu. Od forumaša/forumašica jedino si mi ti blizu.
  20. Slažem se, nisam daleko kod mene ste uvek dobrodošli! Ali imam jedan uslov, kad dođete da se ne žurite kući.
  21. Nema šanse da legnem da spavam a da je ne čujem ponovo. Hladni start bez sauga. Radi veoma mirno. Na snimku se vidi boja na rezervoaru, u jednom delu sam samo krpicom probao kako ce izgledati kad se ispolira. Očigledna razlika. Ova žuta nalepnica me opasno nervira, ali to cu sutra da rešim.
  22. Slažem se, nemaš čekanja, raznih šaltera i ostalo. Tvoje (moje) je samo da se odradi registracija.
  23. Jos nesto veoma bitno, kupljena od dugogodišnjeg vlasnika (12 godina ja mislim), 34000 pravih kilometara i jos uvek je bio registrovan. Da li bih opet uzeo na neviđeno? Veliko da.
  24. Hvala najlepše ljudi! Ne krijem nista, taman posla. 850 franka motor (na oglasu je bio 1000), 300e prevoz, carina i homologacija jos 300. Sve ukupno oko 1500e. Po meni skroz korektno sa današnjim cenama motora. I to je slobodno mogu reći premija, pretraži bilo koji strani sajt i vidi cene. Znam da se mnogi od vas pitaju, za te pare je mozda mogao ozbiljniji motor, ali ljudi ovo je jedina 125-ica koju bih voleo da imam.
  25. Evo slika. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja