Jump to content

Moto Zajednica

Bojan82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2383
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Bojan82

  1. Jezivo!Covece ja Clia registrovao za 25000,ti CRF za 21500
  2. I bila mi malo labava, pa sam je prodao. Jedan broj dole nisam ni mogao da stavim na glavu, a ova velika. Jbg. Onda kupim LS2 subverter Nažalost, izbor kod nas je bio takav da sam mogao samo crnu da uzmem. Al nije ni toliko strašno, tona ventilacije. Na kiši pokisne glava
  3. Gotovo
  4. KupujemProdajem | Praktično sve... WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Za forumaše 9000
  5. Istocio sam Optimu,i sipao Silkolene Comp nesto 15-50. Koji preporod,sa Optimom nije bilo boga d audje u neutral i menjac je bio kao kamen. Jel moguce da je takva razlika,ja mislio pokvaren mi menjac? Sad udje u N laganica,kao trikom. S druge strane oblajzno mi navoj od srafa poklopca filtera,onaj sraf dole sto ulazi u deklo i ko zna gde,i sad mi curi to lepo novo ulje
  6. Za nas sto teramo offroad,nema zanimljive radnje u BG
  7. Bojan82

    Alu felne 16"

    Isti razlog u potpunosti
  8. Bojan82

    Alu felne 16"

    Jeste 4x100. Imaju sitnih ogrebotina ponegde. Nije puno, al nisu nove.
  9. Bojan82

    Alu felne 16"

    Skinuo sa Clio 3. Menjam gume i ne odgovara mi 16" Skuplje su gume. Imam čelične pa mi je to dosta. Cena 120e.kom 4 069673313
  10. Cena 50e hitno mi 069673313
  11. Nista,ako se sroljas negde,ti u opremi ustanes i otreses prasinu a pas vozdra.
  12. Bojan82

    Yamaha jakna

    Vetrovka,ima luftere pozadi. Nije zastitna jakna! Velicina L Cena 5000. 069673313
  13. Petlas W671 2017. Nešto malo vožene, na nekom kršu od kaškaija koji je vraćen u salon jer je kršOd tad bleje u kesama u garaži. Mekane ko dekin. Šara 6-7 mm. Kom. 4 Cena 100e
  14. U barelu sitnica, 8000. Ironija
  15. Plus rastinje, zaklonjenost. Ja kasno uočim dal on ima znak stop, jer ga zaklanjaju višegodišnje biljke, još ako se uključuje pod uglom manjim od 90. Znam, imam jednu odma pored kuće, tu se čukaju više puta godišnje, a lik koji živi pored vazda popravlja ogradu. Y raskrsnicu doduše, da je X tek bi bio cirkus
  16. Po manjim mestima svakih 100m neka ulica iz desna,bez znaka stop ili trougla, negde su i počupani znakovi. Ako poštujem to pravilo rizikujem da se ovaj iza instalira u moj gepek. Ako stanem onaj iz desne ulice se zbuni i stojimo obojica
  17. Možda nešto propuštam, znam za to pravilo, al da nije ono malo bezveze. Što ne ukinu, jednostavno ko skreće da stane i gleda, ko ide pravo ide pravo...
  18. Bojan82

    Stenci na poklon

    Up.Primila prvu vakcinu
  19. Bojan82

    Stenci na poklon

    Ostala zenkica sa slike 3
  20. Bojan82

    Stenci na poklon

    Nasla vlasnika,sutra putuje tu blizu,Bg-Šumice bolid,meni sad žao što ide Muzjaka sa prve slike ostavljam sebi definitivno, ima jak karakter,stabilan i upija sve kao sundjer. Ne samo blato i vodu,vec i uci brzo,i jako je poslusan. Ima jednu trepavicu belu,drugu crnu
  21. Odgovor je:da, proklet si
  22. Ja bi sipao 10W40 ili 10W50
  23. Pali ko mina. Sajla obrtomera ti se otkacila izgleda. A i koji ce ti...
  24. Koliko sam shvatio pricu,ko vozi kao ovaj lik,njemu treba novo ogibljenje. Zanimljiv video i dobra voznja,CRF300L
  25. Bojan82

    Stenci na poklon

    Osoba koja je juc etrebala da preuzme gospodjicu se predomislila
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja