Jump to content

Moto Zajednica

Momentum

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Momentum

  1. Rossi jos nije izasao sa 2017 modelom, videcemo sta ce se tu desiti. Inace, Crutchlow brzi od Janonea. Pedro jos nije izasao?
  2. Ni ja ne bih da miniram oglas, ali ja se ne bi usudio da nekome prodajem gumu staru 13 godina... to nije sigurna guma, neko moze nagrabusiti
  3. http://www.polovniautomobili.com/motori/9096677/honda-cbr-600-rr ima druze, samo dobro gledaj
  4. Nema veze, tehnicki mozes raditi gde hoces, ali registrujes u SUP-u gde si dobio licnu kartu
  5. Momentum

    ZX9R vlasnici

    Valjda cemo grofe, vidis kakvo je vreme, nema nama vise sunca u novom sadu
  6. Momentum

    ZX9R vlasnici

    Samo da se javim, kupovina obavljena. Izvinjavam se @grof sto nisam stigao da dodjem da vidim motor. Zahvaljujem se kolegi @bokilic na brzoj i lakoj saradnji.
  7. Pitao sam ga, nesto je danas nedostupan na viberu ceo dan
  8. druze ne kupujem kisno odelo, vec kombinezon, jednodelni ili dvodelni, nebitno.
  9. Kao sto naslov kaze, kupujem kombinezon, jednodelni, dvodelni, kozni, tekstilni. 195 sam visok, 115kg, krupan decko, ne debeo. ne znam koja bi mi odgovarala velicina, jer izgleda nisam po JUS-u
  10. Druze, evro busi gde burgija nece sve ti je jasno
  11. Momentum

    Kupujem R motor

    Merkam taj motor vec neko vreme, nesto mi je cudan. Na KP kad je postavljen oglas, slajderi su bili novi. Kad ga je ponovo postavio na PA jedan slajder je skroz izgreban, klizao je negde i spustio cenu za 200e. Zvao sam lika, kaze da motor nikad nije "otvaran" i cini se da je ok neki lik. Jel to tvoj motor bokilicu ili poznajes lika? Samo polako
  12. Sve je to ok, nije to skupo kao jednokratan izdatak. Mene samo zanima sta ce drzati taj prsluk na meni kad ja vozim 200km/h po autoputu? moram neki prsluk sa kaisevima da nadjem, jel?
  13. Kupljeno, moze lock
  14. Jednostavno ne komentarisi. Ja sam nacinio istu gresku kao i ti. Najbolje je ne komentarisati i neka dezurni vode kolo. Opusti se
  15. Momentum

    Regler-Honda

    Shipping: FREE ne znam gde ti gledas
  16. informacija direktno iz Rossijevog paddock-a
  17. Moj ujak je iz Tuzle, bajker takodje, dobrodosao
  18. Jos kad bi taj koji je okacio oglas znao sta su kW a sta konjske snage, to bi bilo super. 2005 beverly ima oko 40ak konja. Eh sto mrzim kad ne zna covek sta prodaje....
  19. Na testovima, ovim MUP-ovim sto online polazes, nema kazni. Bar nije bilo dok sam ja polagao.
  20. Broj 2 otisao, ostao broj 1
  21. Dobrodosao i bolje nas nasao
  22. Nemoj da se nerviras, nije to toliko velika cifra da se narod sad toliko zeza. Mene je kostalo nekih 3000 din, sto naspram koliko placamo ove nase motore i nije nesto preterano skupo. Meni je jedino glupo sto moras da ides u mesto prodavca da resavas papirologiju. Isao sam 2-3 puta u Rumu zbog nesposobnog drzavnog aparata
  23. Nisam cuo za taj ugovor o razmeni. Gde moze da se vidi primer?
  24. Broj 2. rezervisan za kolegu ZEMZEM-a
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja