Jump to content

Moto Zajednica

Crni Leptir

Članovi
  • Broj tema i poruka

    126
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Crni Leptir

  1. Pitanje za vlasnike Kinroada. Neko ga je vec postavio na temi cini mi se, ali ne videh odgovor. Posto jos nisam radio sam servis na njemu, koliko sam razumeo, filter se ne menja, samo se cisti, a u cemu je fazon za tim spornim federom?
  2. Pridruzujem se cestitkama, srecan rodjendan Forrest i svaka ti dala! ;D
  3. Naravno, nije to radnja. Ona je inace subotom u Bubanj Potoku, a nedeljom na zemunskom buvljaku. Znam je po tome sto me odrala za kozni prsluk (3500 din) do duse stvarno je ko nov.
  4. Pa da, ona prodaje polovne kozne pantalone skuplje nego u Lusu, mislim strasno.
  5. Izvini, zivo me zanima da nije ta gospodja malo crnomanjasta?
  6. Mislim na UK2 ;D
  7. A to je onaj recept od tri slova, zaboravih kako ide?
  8. Dobro je proslo, hvala bogu i kacigi! A ovo ugruvano i izgrebano, brzo ce da se sredi.
  9. Ili ovako
  10. Ja sam imao bukvalno sva suva pitanja kao i na CD. A sad, raskrsnice i znakove, znas ili ne znas.
  11. Ja polozio, tako da... pice za ceo forum!!! p.s. Sta se jos radi na polaganjima? Posto kandidat za "B" ide ispred vas, policajac mu kaze da zaustavi namerno vozilo neposredno posle pesackog prelaza. Ako niste drzali ostojanje, zaustavicete se na pesackom i padate. Oprez! I sta sam kreten jos uradio u Ljermontovoj: Kada uzmete potvrdu o polozenom ispitu idete u nadlezni SUP po dozvolu. Ako imate novu dozvolu "SRB", placate samo taksu, 500 i neki dinar i to je to. Ko iima staru dozvolu "SCG" ili nema u opste dozvolu, mora da se slika i da plati i taksu za obrazac v.d. oko 250 dinara. Sad, sluzbenica u AMSJ koja mi je popunila zahtev za dopunu kategorije, jer me je mrzelo da popunjavam sam, dala mi je dve uplatnice, izmedju ostalog i ovu drugu, i ja kreten uplatim i taksu za obrazac vozacke dozvole, ne obracajuci paznju. Posle me je savetovala da storniram, ali nisam vise imao zivaca za novo cekanje u redu. Tako da, obratite paznju i sta uplacujete.
  12. Ko zna? Mozda bi moglo da prodje kao ometanje ovlascenog sluzbenog lica u vrsenju duznosti? :-\
  13. Kako saobracajca na motoru uvek vide? ???
  14. Ma nije. Sad smo opet u skolici ko Paja i Jare ;D
  15. Cestitam. ;D Ja sutra u 9 u saobracajnoj polazem voznju, drzte mi palceve . Nadam se da cu se i ja konjina od 37 radovati kao dete
  16. Cekaj malo. Da ne mislis ti na momka koji je juce nastradao u Batajnici kod skole Branko Radicevic sa R1? A motor je od coveka iz Simanovaca.
  17. Niklovanje i hromiranje se radi sigurno u krugu Elektronske industrije na batajnickom drumu, pre skretanja za Zemun Polje. Detalje ne znam, ali sam cuo da nisu jeftini. Sad, mozda ima nesto i u krugu Ikarbusa, a to cu vam javiti kad proverim sa Stevom pijanim, sefom u Ikarbusu. ;D
  18. Ne moz covek vise od ovih paparaca ni vinjak na miru da popije.
  19. Ne, rekose da je to sve, a nisu me ni pitali da li polazem na svom motoru i jos u fazonu: "tu uplatnicu mozes da doneses i kad budes dolazio na polaganje". Znaci, to je sve. Kvaka je u tome sto saobracajna skola nije privatna skola, vec klasicna srednja skola, a zato je uvek i guzva kod njih.
  20. Jbg, nisam ih ni pitao. Pretpostavljam na svom, ako je na tvoje ime.
  21. Mislim na ovo sto sam uplatio prosle nedelje. (Ovde ne racunam troskove lekarskog pregleda i L tablice koji su u glavnom svugde isti) A vi placajte i 5-6000 din. ako vam je volja.
  22. U saobracajnoj skoli u Zemunu je i dalje polaganje testova i voznje, bruto 2100 din! (kandidatima sa B kategorijom naravno).
  23. Jaoj, iskidah se od smeha, moram i ja jedan off, pa nek brisu. Savet za pusace: Ne pusite - pusenje skracuje cigare!
  24. U vreme kad sam ja balansirao po Kalemegdanu nije ni bilo tog ABS-a, pa evo me opet ziv i zdrav, al opet nije na odmet saslusati i rec tehnike, ima tu nesto.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja