Lepo je biti i gost i domacin. Lepo je i uzvratiti posetu, Da se vratim na neka moja ranija pisanja " nekad je u bivsoj SFRJ bilo samo pet skupova, i ja sam isao na sve " Danas imamo tridesetak skupova, i ne moze se ici bas na sve. Ne znam ni sam koliko sam puta do sad cuo raspravu medju motorciklistima ovde kod mene tipa " Gde cemo iduci vikend ? Na skup A. na skup B. ili na skup C. ? - Skup A. i skup C. su mnogo daleko , nemamo para za toliko - idemo na skup B. - on je blizu.
A sto se tice toga da klub posalje nekog , mozda bi to i moglo kad bi klub obezbedio novac za troskove ( benzin i ostalo ) , al mislim da nasi klubovi jos nisu dostigli taj nivo . Verovatno bi posle bila rasprava u klubu tipa " sto bas on , mogo sam i ja, i slicno " .