Sipka je jako neprakticna, teska je za smestaj i ometa te u voznji. Mislim da je bolje nositi tetejca kao dodatnu opremu za pocetak pucas u gume, pa ako i to ne pomogne onda u glavu vozaca i resis problem. ;D ;D ;D
A sto se tice vozaca Novus taksija tamo rade retardi nevaspitani koji imaju 4 razreda osnovne i vozackog staza 2 dana, u pocetku su bili sjajni al vlasnik Novusa je bio nekorektan prema njima pa su OK momci otisli i dosli retardi.
Kad je Novus poceo da radi, i ja sam tamo radio dva meseca, i napustio iz razloga koje je Johan pomenuo.
Uopste manje vise 90 % taxista nisu profesionalni vozaci vec ljudi koji su ostali bez posla u firmama pa nasli tu posao.
Moze li neka slicica tih sirena pa da pogledam po BG-u gde se mogu naci.
Pozdrav, Nebojsa
Kasnije cu da uslikam sirene na motoru, a otici cu i do pijace da potrazim, i slikam i tamo, pa cu do veceras da postavim slike ovde !