Jump to content

Moto Zajednica

drumskalisica

Uvek sa nama
  • Broj tema i poruka

    5900
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drumskalisica

  1. Predlazem da se skupe pare, i da se kupe dva pehara, ili neke statue sa motivom motokrosa, i da se izgravira na njima neki tekst tipa : " Nasim hrabrim momcima koji su nam osvetlali obraz za ucesce i predstavljanje na Dakar reliju 2009 " BJB MOTO ZAJEDNICA Il vec nesto u tom stilu. Jbg . Gumu mogu da stave na motor , izderu je i bace, a nesto ovog tipa ( Pehar, statua il plaketa sa posvetom ) se cuva ceo zivot ! A mislim da ne bi bilo skuplje od gume !
  2. Ako bi se potrefilo da dolaze 25-og, tad je i humanitarna zurka za Boleta, Mozda bi se sve to moglo nekako ukomponovati, Ne znam dal bi islo zajedno, treba razmisliti . . .
  3. Nisam bas siguran, crvena , braon i siva treba da se spoje kad das kontakt. najbolje da ti tu semu , ali celu pogleda neko ko se bavi elektrikom. Bavim se i ja, al nisam profesionalac. Da sam ti negde blize, pa da dodjem, premerim sve instrumentom - onda bi ti to lako povezao, al ovako na " daljinski " - napamet, pa da ti se posle nesto spali na motoru . . . .
  4. Ti si " Jedinstven ". Aj sad sve lepo povezi pa ispocetka ;D ;D ;D
  5. Dva puta je rekao Kvad, a zatim dok je kao prevodio intervju sa onim Francuzom opet Kvod, pa Kvod...nabio bih mu taj kvod na glavu šuplju Meni TV ostao na euro sportu i posle prenosa relija. To ste trebali da slusate ( nisam gledao, bio sam za kompom ) komentatori su bili neki tip i neka zenska . To ste trebali da cujete, tip se pravi pametan, pokusava da bude kao neki humorista, odvali glupost do bola pa se onda sam sebi smeje onako usiljeno ( sad bi kao i mi trebali da se smejemo ). Gde nalaze ove morone da mi je znati ? ? ?
  6. Ako imas kontakt bravu - lepo je skines, das kontakt, upalis motor, i skidas jednu po jednu zicu ( npr. tu crvenu ). Ona zica koja kad je skines - ugasi se motor - je ta na koju treba da montiras taj kill svich iliti sigurnosni prekidac .
  7. drumskalisica

    MZ Caffe

    Svaka cast Vujo , ispunila ti se zelja da promenis auto, a sad razmisljaj o prodaji Fieste, i poseti sestri i zetu ! ( znas vec zasto ) !
  8. drumskalisica

    MZ Caffe

    Pogledaj ovo :http://www.trabantolog.wz.cz/home.htm i ovo :http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3&aid=111&sid=5
  9. Imal sta novo ?
  10. Nemac ?
  11. Red bi bio, samo treba sacekati da se reli zavrsi, i videti kad ce se vratiti i da li ce se vratiti u isto vreme .
  12. drumskalisica

    MZ Caffe

    VA ISTINU SE RODI !
  13. Jel mozemo mi od Drakceta da iznajmimo taj Opanak, pa da idemo na splavarenje sa njim ?
  14. Prvo sam pomislio da je Horex S 6, al nije, al video sam ga negde !
  15. Svaka cast majstore , ja se vec zabrinuo da niko nece pogoditi . U pitanju je Francuski motorcikl Dax 350, koji se proizvodio od 1934 godine. 1935 godine je napravljen i model DAX 350 double tube modele sport ( ovaj na slici) . Fabrika je postojala od 1932 do 1939 godine . Sstrujo - pucaj ! LA DAX 350 cc type A bi.doc
  16. Sto se mene tice, maj je ok.
  17. AJS - Nije TERROT 350 - nije 350 ccm - i dalje jeste ;D ;D ;D
  18. Daj sliku opanka ! ;D ;D ;D
  19. Ni ja nisam ucio za elektricara, nego me muka naterala, auto-elektricari nikad nisu hteli da se ebavaju sa tim stvarima na motoru ( jednostavnije im da zamene neki relej na kolima i uzmu pare za 10 minuta ). Vecinu stvari sam odradim, mada imam svoju "granicu" dokle idem - preko nje zovem drugara u pomoc ( ni on nije elektricar al zna vise od mene ) !
  20. On ga ne vozi , samo upali, verovatno radi malo na leru .
  21. Pomoc : Ovo mu je " Manji brat "
  22. Nije " Nemac " Konstruktor takodje nije Nemac
  23. Ide pregled na Eurosportu - gledajte !
  24. Imao sam MZ gace, to su gace moga cace. Nosilo ih trinest brace, sad ih nosi brat od strica i njegova porodica !
  25. Ne treba delegacija, dosta je i jedan covek, al efikasan. Ovi sa RTS-a danas daju pregled u 00,40 - preterase ga !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja