Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Sranje
  2. Konacno
  3. Ove sezone sve trke su bile odlicne svaka na svoj nacin
  4. Od kako je JLo poceo da zabada zastave nije mi sve jedno kao navijacu VR46
  5. Mene je odusevilo kako MM zaustavi i uspori taj motor ko sidro da baci ... ono kocenje kad se izbacakao ... uf pomislio sam pasce i pokupice i Ianonnea. Kent u moto 3 svaka cast. Nesto honde jako divljalju u toku kocenja i dodavanja gasa, MM pogresio, Pedrosa pao, Cal pao (jedini koji se nije ritnuo pre pada) , Miller, Redding svi na skoro istu foru su pali osim Cal-a
  6. AUUUUUU HEY JoE !!! BRAVO !!! Odlicne trke sve !
  7. Drago mi je za Cal-a !! mogao bi on umesto Pedrose malo na repsol ako se skonta
  8. Nije moj kometar komentar je na Utube-u ju lele da vredjam Reu jesi normalan
  9. To Mixo zakuvaj !!!!
  10. Procitao sam sad komentar na snimku dole , Rea kao MM...... Svidja mi se sto i da sve do kraja pobedi Rea nemam ni jedan jedini razlog da me to nervira . Dukati je pokazao da ima motor da se suprotstavi Kawi , a ni Aprilija nije bas za baciti tako da je trkanje zagarantovano. E sad sto je Rea-i legla Kawa..... eto honda opet propusta odlicnog vozaca. Neznam da li se secate kad je vozio kao zamena umesto Stonera bio je 7th na kraju trke u MGP..... Jako gotivim ovog lika samo mi je malo los osecaj sto je sa Sykes - om u ekipi neznam i dalje za koga da navijam... (za sykesa da uzme 1 i Rea drugu trku bilo bi idealno) I HVALA DORNI STO JE OSKRNAVILA PRENOSE , NITI CUJEM NORMALNO NITI VIDIM ...... HVALA LEPO.... SLIKA KO VODENIM BOJICAMA DA JE FARBANO A CRVENA I ZELENA UBIJAJU
  11. Jel sa Salomom sve ok ?
  12. Rea je azdaja
  13. Samo neka se vratio Lorenzo u killer mode i bice nama zabave do kraja, predpostavljam da MM sad vec malo shizi i to obecava moguce forsiranje, sad je vec pod pritiskom , kad ne odmagli u startu znam da nece biti dosadno..... Definitivno kad Rossi ne pobedi forum umre , mozda zato sto on ne odmagli nego se muci do kraja
  14. Milky

    WTCC 2015

    Bravo Duco!!!
  15. Milky

    WTCC 2015

    Srbija !!! Sta ocekujes pano sa sponzorima i logoom euro sporta u pozadini..... taj gasprom je prevara u srbiji ko i cela srbija. Da ima neke ozbiljne sponzore mislim da za sve ovo ne bi bilo potrebe. Dobro da je vozio Duca uopste..... Zelim mu vise srece i da sve lose ostavi za sobom
  16. Kako boli stonerashe kad Rossi pobedi .... , a Laguna Seca posebno.
  17. Sto li su trke kad se Rossi bori za pobedu tako zanimljive da i babe i zabe bruje o tome kako je Rossi ovo i ono ....... , a dok je covek bio mentalno i motorno odsutan na Dukatiju trke bile smor ??? osim pojedinih ali Stoner odmagli i to je to.... Nekako kao da bez Rossija moto gp je kao da gledas italijansku drugu ligu u fudbalu.... Sva sreca pa su tu Mark i Iannone da ga zamene kad ode u penziju
  18. Propao mu sljunak ne kocnica Neznam sto ali me ovo podseca na raspravu o Senna vs Prost puta 2 Ja sam uvek bio za Sennu ....tako sad Rossi a honda travu kosi
  19. Milky

    Komentatori

    Sklonice i ovu temu
  20. Udjes u kafanu kad bude Jerez i kazes e kako je Doohan ovde cepao NSR-a......... lele ...... a odgovor tisina
  21. Hmmm, ...... Hiroshi je test vozac Repsol HRC , znaci ima ugovor sa HRC u kome mozda stoji da u slucaju povrede vozi kao zamena. U slucaju da ne vozi to kosta xxxxxxxxxxxxx $ + Stoner bi hteo pare+ negativna reklama zbog Aoyame , sudovi ostale p.....e m....... A vozio bi 3-4 trke max ????? ili Sacekati Pedrosu i to je to.. , a koliko znam honda bas nesto ni ne mirise bivse vozace. U Stonerovom slucaju imao si ugovor od xxxxxxxxxxxxxx $ nisi hteo sad se xxxxxxxxxx puta u dupe
  22. hahaha to je to
  23. Sta da gledam joj problema :givemebeer:
  24. Milky

    Hard Enduro

    Odusevljen sam !!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja