Karel Abraham je baba ..... Rossi je doktor/deda, Lorenzo je (robot/mrgud), Padarosa (Hobit), Stoner(papucar/padavicar), Markes (supak/seljak), Dovi lezibezi, Ianonne Ludi Joe, Cal siledzija, Hayden pcelica/tvrdoglavko, SIC (supersic/idot), Colin *gospodin.... zaboravih za Smith-a i Bautistu nadimke
A. Espargaro me sve vise podseca na Stonera kad je pocinjao karijeru u MGP. Mali supak poceo da kosi travu samo dok kosi sam super je , izgleda zivci rade. Cal jbg vise srece drugi put.
SVE KLASE SU BILE EXTRA OD PRVOG DO ZADNJEG KRUGA.
Svaka cast pobednicima ostalima vise srece drugi put
Zao mi je sto nije bilo jos 2 kruga pa da mi cuka stane kao 2009.
Inace neznam jesam li u pravu ali cini mi se da kad je Rossi iza Tech3 da sa Smitom ne gubi vreme ko sa PEsp , voleo bih da vidim LOR u akciji iza Tech3 pa da potvrdim sumnju da Tech3 pusta fabricke bez puno otpora ( u slucaju SMITH)
William & Michael
Will slomio rebro bice ok , koliko sam skotao Michael je stao da pomogne redarima kad je video da je William slupan.
Nisam siguran 100 % u informaciju provericu kasnije .
Inace u subotu ili nedelju je pao helikopter na brdu....
Gledaoci prave sranja....
Malo glupih informacija :
Found Property: A "Drone" has been handed in to the Police having been found in the Douglas area. If you are the owner, please come and see us at Police Headquarters or contact us on 631212. This is quite an expensive piece of kit, and I am sure somebody is missing this. Please bring along your paperwork to match the serial numbers. Sgt Barry Hand
Inace zabranjeni su dronovi tokom trka
http://www.bbc.com/news/world-europe-isle-of-man-32882164
When Britain Ruled The World 2 u najavi , specijalni gost i voditelj Carl Fogarty haahahha
Al mi krivo sto sam poranio 2 godine sa Doningtonom ..... mogu samo da zamislim koja ludnica 4 britanca na prva 4 i Lowes na 6 ju ju ju
Sykes + Rea = Conan McGregor