Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Giuolianno danas radi za kawasaki !!!
  2. eto to crank vidis da nije lud Ellias zna on sta ima na motoru
  3. utrnut izgleda snimak
  4. Milky

    Pogledati !!!

    http://speechlessfilms.co.uk/portfolio/little-person-inside/
  5. Da iz Australije
  6. Pa i mi bi vristali da nas je tako pokupio , a usput zadrzavamo Pedrosu, Iannone-a i Bradla i cak nemogu da nam prismde, mislim da je cak i Dovi bio u grupi
  7. Milky

    WTCC

    Kaze keva ovaj Borkovic na postolju kao da se takmici protiv predskolskog koliki je
  8. Imao je Nicky i jos sa nekim okrsaj dok je bio u Dukatiju.
  9. https://www.youtube.com/watch?v=piP_9IrC6aY supcic
  10. Na usporenom snimku nije ni bilo kako su se skrljali
  11. Pa ako si SIC-a upozoravali i kaznjavali onda treba ovog supka kazniti
  12. Nista krenula trka , padarosa bio poveo, Lorenzo objasnio fintu, padarosa hteo nesto nezna i on sta , izgubio kontrolu na obaranju motora i odmileo do motora... lorenzo, dovi , rossi i markez se neko vreme drndali , pa se trka svela na 3 coveka... rossi pokazao i par navrata da nije za penziju , obisao lorenza, pa ga i markez obisao i tako na kraju markez obisao rosija ... zaboravih padarosa stigao do 11 mesta i opet pao
  13. Kao da je zeleo da srusi markeza... ok onaj potez iz aragona je bio cudan kad je Miller roknuo ali onako stalno da ulece .... i Rossi je uletao ali ne ovako , ustvari Miller me nervira mozda zato mi i smeta
  14. Ode guma Rossiju izgleda
  15. Milky

    WTCC

    Bravo DUCA !!
  16. Miller sisa na kvadrat
  17. bas
  18. Milky

    Komentatori

    pa engleskom se I izgovara kao AJ .... inace kad bi spelovao IANNONE na englskom govoris AJ EJ EN EN o EN I
  19. probaj malo da docaras ... instaliraj moto gp 07 ili f1 2013 - 12 i time trial onaj deo staze sa dve desne sto se prodje oko 200 km kontam da u stvarnosti je jako bolesna staza + ono kocenje kod povratka sa pravca na start-cilj uhhhh da mi je jednom da provozam makar juga tamo ( i jos par delova u zadnjem sektoru je vrh)
  20. Milky

    Komentatori

    Znaci podrzavas novokomponovano shvatanje obavljanja posla ??? Ja sam naucen kad radis nesto uradi do kraja i kako valja .... ovo drugo ne razumem
  21. to se krije kao zmija noge
  22. Milky

    Komentatori

    http://www.sportklub.rs/de-punije-u-superbajku zar je moguce ... pogledajte datum posta .... OMG !! da zatvorimo temu od ovog nema leba!!!
  23. Nije mi drag taj kamenko ali je ziva legenda , kapa dole za uspeh na Dukatiju. Personaliti vise nije bitan jer se ne takmici vise
  24. Milky

    Komentatori

    Evo jedan spotic da podseti na neke cinjenice iz zivota Glupost je neunistiva !!
  25. ????????
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja