Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Mozda godine... zamor materijala itd... mozak nije tako svez kao kod ovih mladih + mozak hoce ali telo bas i ne Mislim da je to , a mozda i gresim (nadam se)
  2. Za 10 minuta TRKANJE !!!
  3. MM mi srusio sneska , sad vadim VOODOO lutku (pomogla je stoneru)
  4. Danke
  5. Milky

    WTCC

    Oce ga zaobici nesto ove sezone ??
  6. Milky

    WTCC

    Kako je prsao ovaj eurosport nisu normalni
  7. Milky

    BSB Truxton

    Dobra trka bolja od prve !!
  8. Milky

    BSB Truxton

    http://www.tommyracer.com/new/ ovog Hill-a
  9. Milky

    BSB Truxton

    Meni Hopkins enigma..... jel on los ili suzuki ?
  10. Milky

    BSB Truxton

    Pa ja bih na Hondu Type R ali je nemam
  11. Milky

    BSB Truxton

    Ja bih stavio spoiler ali nemam na sta
  12. TO KALE !!! Nego ima li BSB ovog vikenda ??
  13. Milky

    Formula 1

    Meni je drago zbog sve trojice na pobednickom postolju , kad vidim kako se smeje Ricciardo prosto bih voleo da ga vidim takvog svaki dan, bas deluje prirodno srecno , ne tipa osmeh za kamere itd itd. Hamilton , o njemu nema vise sta da se prica.... sve je sam rekao .. moze da krene iz venecije za belgiju pola sata pred pocetak trke i bice treci Alonso zasluzeno. Rosberg , simpatican mi je ali ta kunjava ... to nisam ocekivao, izgleda ga boli sto je Hamilton brzi Zao mi je Sutila covek je vozio odlicno ali nije uzeo bod... Zvuk jeste grozan ali i nije tako grozan , ipak nove tehnologije su takve da je to to... Audi R18 e-tron quattro ima slican zvuk i niko se ne buni, to je nova tehnologija i moramo da naviknemo na to... verovatno ce se menjati tokom razvoja, mene vise brine dupli bodovi na kraju ...
  14. Milky

    Formula 1

    Neznam koliko kukanja oko zvuka .... kad zadnje 3 trke gledam stojeci kao pre 10 godina.... jedino sto mi se ne svidja su dupli bodovi ali sta se dogadja Hamiltonu bas bih voleo da tako zavrsi sa duplim bodovima uzme sampionat posle svih ovih sranja sa autom
  15. Milky

    Formula 1

    Zil Vilnev ?
  16. Fino
  17. Milky

    Video klipovi

    Istorija zivi !!
  18. Milky

    Video klipovi

    Negde oko 5 minuta sam poceo da se savijam na stolici Pikes Peak - Jeremy Toye
  19. Kapitalizam .... sto bi se reklo
  20. Znao sam da sam nesto zaboravio !
  21. Verujem da je vise pravi potez i ovako nema mesta u fabrikama, a tek ce da uci pa kad nauci uz suzuki po zelji i meri uz Randy-ja moguce da ce biti opasan
  22. http://www.motogp.com/en/news/2014/Surgery+on+both+arms+for+Crutchlow
  23. Nek mu je sa srecom , Ryan Giggs mogo GP-a
  24. Inace oce li se Yamaha vise vratiti u SBK ???? Pricalo se nesto za BSB se sprema neki 3cilindras od 1000 ccm ? zna li neko nesto o tome vise ??
  25. To je nesto kao pokusao i Mercedes u F1 pa ... imaju Hamiltona sad .. Rosa Brawna itd ... Paddy Lowe
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja