Posmatram JLO sad na konferenciji i fali mi nesto... pogledate mu u oci a ono nema onog njegovog KILLER eye look.
Kao da se nekako smirio ... bas mi cudan , a takvi su i rezultati.
Trka odlicna , zao mi JLO i DOVIJA
FORZA ITALIA !! Ianonne pokazao lakat , zube ,rame i koleno .... pogledao marqeza kad su se udarili kao techno viking
Moto 2 bila najdosadnija trka danas.