Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Zar Japanci nisu iskopirali tehnologiju dvotockasa od DKW i BMW tamo negde proslog veka , i napravili ovo sto je danas uz pomoc njihove avio industrije koja je bila zabranjena posle WW2 ?
  2. Da ali su na tom doradjenom hibridu uspeli da pobede i Dovi i Ianonne, a blizu je i Petrux
  3. Ali Yamaha ima Tech 3 ... da zele vise motora na gridu imali bi ... mada Rossi je u pitanju
  4. Kako bi bilo vrhunski da to bude Kawasaki
  5. Milky

    Formula 1

    Ali zato brzina ne nedostaje
  6. Milky

    Formula 1

    Ali kakva imena na spisku ... da se sledis , a da places danas ....
  7. Milky

    Formula 1

    89 je pocistio Sennu samo zato sto je Senna imao vise kvarova od njega... isto kao i Hill 93 A da nije pobegao kao ..c... a 1994 godine verujem da bi Senna i dalje bio ziv
  8. Milky

    Formula 1

    Ayrton: "What did you do?" Mika: "Bigger balls" hehehehehhe pa je Senna lose shvatio salu
  9. Milky

    Formula 1

    Najzasticeniji vozac u istoriju F1 , da je mag za volanom jeste
  10. Internet Internet je cudo kad si fanatik A zadnja osvojena titula je zahvaljujuci tome sto je mladjanom Hillu crkavao nanadjebivi wiliams , a Prost pokupi kajmak Rene Arnoux se slaze samnom
  11. Od tog coveka sam naucio mnogo vise nego na 501 drugom forumu..... , a sto se svi loze ko babe na penziju to je vec neka druga polemika. Stvar je u tome da volim Rossija , ne volim Stonera ... Jlo je paksu... jbg konkurencija.... samo je stvar u tome da neki ljudi gledaju kao da postoji samo Rossi i niko drugi ... isto tako znam ljude koji nikad nebi znali i kupili ApriliuRS 250 da je Rosi nije reklamirao... Kad smo kod Aprilie hoce li AEsp uspeti da dodje do 3 mesta u qvalama uskoro ?? (vecno prepucvanje Senna 1 , Shumi 2 Prost 0 za mene bilo i bice , a statistika kaze suprotno)
  12. http://www.worldsbk.com/en/news/2017/Carrasco takes first female victory on the world stage
  13. Milky

    GP San Marino

    Na kraju trke je bio neki snimak kako Pedrosa leti u istoj krivini gde i Cal... pa sam mislio da je to
  14. Milky

    GP San Marino

    Mislim da je Pedrosa na pocetku trke imao highside i pao
  15. Kad ih Pedrosa pokida u Misanu opet .... svi ce se buniti hehehe
  16. Ljudi , ovaj sampionat je savrsen, niko ne dominira niti smara i svi imaju sanse da pobede. Mozda nema 7 razlicitih pobednika ali je zato napeto .. bar meni. I drago mi je za Dovija i Dukati samo neka nastave tako
  17. Za pola sata na ES
  18. DEZMO DOVI !!!!!!!! Placem od srece !
  19. Ja verujem u dva dukatija jedan je 04 a drugi Danilo .. .. mada bih voldeo da je deda na prvom mestu ali ... zelje su jedno a realnost drugo
  20. Idemo DOVI, FORCA VALE !!
  21. cilj nebira sredstva Sent from my Z00D using Tapatalk
  22. Nek mu je vecna slava !
  23. E da mogu da sredim... pa nisam ja av svemoguci
  24. Rea u MGP , Rossi u WSBK ?
  25. Zamro forum ??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja