Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. JLO se na ovaj nacin oduzio MM Supak bio , supak ostao Sent from my Z00D using Tapatalk
  2. Nadam se da Lorenzo vise nikad nece uzeti titulu , govno spansko Sent from my Z00D using Tapatalk
  3. Kako god bilo Dovi je za mene sampion !
  4. Moram prestati da navijam sa Sljaksa samo se nerviram bezveze
  5. Rea ubio zelju za WSBK ?
  6. Evo i ja se usudjujem u opkladu
  7. Ostaje nada za Dovija !!!
  8. Bas to
  9. Kad bih pozurilo sutra
  10. A za prljava obilazenja ipak mislim da su uvezena u Moto GP od strane Capirosija prvo i tada sve vise popularnog WSBK -a ... Rosi je tada bio dete ... kupio fore od najboljih i primenio ih. Da ljudi vole lose momke ... Hunt u F1, Senna, Montoya, Rossi , Foggy (SBK) , a bilo je ludih i pre Rosija ali se zaboravilo. Rossi koji izgleda ko prenapaljeni deckic u 40 toj, veseo uglavnom uvek , baca fore interaktivan sa publikom i mrgud Stoner , Lorenzo koji beze od publike. Rosi pokazao da ima muda do kraja da ide i tako ga svi zavoleli.... Prljaviji od njega Melandri ali niko ne prica o njemu. Rainey i Schwantz su se klali na sve moguce nacine dva razlicita karaktera sto prljavo sto laktovima ma na sve nacine , a Rosi je uveo prljavstinu ... ali da moto gp je doziveo glamur istog trenutka kad je F1 izgubila smisao .... a Rosi tada peglao uveliko ....
  11. Pobegao bi Stoner ali kod Adriane
  12. Kad smo kod Zarka , malo je preterao sa agresijom ali je osetio da moze pa se ispalio.... ali sve ukupni utisak je da je odradio najveci deo posla za Marqeza i Hondu... , da je pustio VIN i Rosija da odmagle i zadrzava MM , mozda bi Rosi pustio Vinalesa da uzme pobedu ali ovako je svako za sebe vozio sto je skroz OK !!!
  13. Neko gledao SBK I WSS ?
  14. Trka je bila fantasticna
  15. Bravo za Esp i Apriliju
  16. Slavis Djusi ?
  17. Zabava zagarantovana
  18. Tako sam i mislio sto se tice spremanja motora Sent from my Z00D using Tapatalk
  19. Milky

    Formula 1

  20. Milky

    Formula 1

    Dva dana posle mene hehehehehhe samo ranije malo 20 godina hehehe
  21. Zanima me koliko novaca je potrebno da bi se ucestvovalo na trci ?? Sredjivanje tomosa + startnina i ostalo ?
  22. Sa izgovorom oni su volonteri ....
  23. Strasno
  24. Nemislim na ove savremene azdaje sto se ne kvare .... mislim na perion posle ww2 kad su trke pocele da budu ozbiljan biznis
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja