@ Blackbite
Primetio sam da ti se svideo, a i bolje ti stoji nego meni :-), vise je u tvom fazonu, duga kosa, koza i sl :-).
@ Wolflord
Trenutno nemam para za takvo planinarenje zvano "GSX-R 600", voleo bih da imam, ali imam u planu jednu drugu masinu, takodje je u pitanju Suzuki, ali GSR 600. Za to vec mogu da nakuckam neke parice i da pazarim. Bice mi zao da prodam mog Raptora, ali sta da radim, ne moze i jedan i drugi...