Jump to content

Moto Zajednica

grdoje

Članovi
  • Broj tema i poruka

    336
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: grdoje

  1. Znaci 100 % sam ubedjen da sam te negde video, ali ok, sto ti kazes, lakse cemo se prepoznati ;-).
  2. Forrets, gledam tvoj avatar, ti meni delujes jako poznat. Ne mogu da se setim odakle, ja imena tesko pamtim, ali zato face jako dobro pamtim.
  3. Opet fucking sanduce ... ispraznio sam ga sad....
  4. Ja sam uglavnom u zgradi pored, evo ti moj broj pa me zvrcni kad budes dosao 064/ 18 90 710
  5. Obavezno mi se javi.
  6. Juce sam presao oko 250 km za jedan dan...tacnije, Novi Sad - Ruma - Sremska Mitrovica - Jarak - Hrtkovci - Nikinci - Brestac - Pecinci - Simanovci - Zemun - Novi Sad. Motor se extra ponasao, doduse imao sam jednu malu neprijatnost, tacnije, imam filp-up kacigu, u jednom od sela mi je bio podignut prednji deo kad mi je uletela pcela u predeo leve slepoocnice i ubola me...
  7. Ovaj sto je u prodaji je takodje kvalitetan, ali je mala kubikaza za motor tih dimenzija. Sto se tice CG, nemam nikakvu informaciju da cemo imati predstavnike na tom trzistu.
  8. Mene je sinoc po sred vizira opizdilo nesto poprilicno veliko, tvrdih krila. Mogu samo da zamislim kako bi bolelo da sam imao otvoren vizir :-).
  9. Opet ti kazem ,classic je od ove godine, ne od prosle.
  10. Pa kako se zove taj model?
  11. Jedna mala ispravka, classica nije bilo prosle godine, on je model od ove godine.
  12. E jbg.... mogao si sa nama....
  13. Dobre fotke :-) Jel se planira mozda neki odlazak za Apatin - ovog vikenda?
  14. Forrest, nisam se javio jer sam bio na svirci u centru, svirali moji prijatelji, pa nisam mogao tek tako da ih ostavim. Vrlo brzo cu ja doci ponovo i BGD, onda cu ti se obavezno javiti.
  15. Ovaj klip nikoga ne bi ostavio ravnodusnim...
  16. U zadnjih 4 dana sam presao oko 600 km sa mojim Raptorom. Isao sam do BGD-a, vozao se po istom, vratio se nazad, posle sam isao malo po Fruskoj gori, pa se spustio do rodnog kraja, Sremske Mitrovice, pa malo do Rume... pa opet po okolini. Besprekorno je radio... lepo vuce uzbrdo, nisam prelazio preko 80 km/h, tacnije jesam, na auto-putu sam par minuta isao 100 km/h. Takodje se lepo ponasao po NAJJACEM pljusku koji je bio u petak. Doduse, bilo je 5-6 proklizavanja, ali uspeo sam da ga zadrzim, razlog proklizavanja - neiskustvo... ali brzo sam se naucio da treba da izbegavam bele linije.... Sve u svemu, nista me ne fali... Sad mali off.. sinoc sam vozio Suzuki GSXR-a, 2007 godiste, ljudi kako ono IDEEEEEEE... mnogo jeben motor, ali mi se mnooogo svideo.... nadam se da cu sledece sezone posedovati isti.... :-).
  17. Kosac je jedan od NAJBOLJIH servisa. To vam mogu garantovati. Ljudi su zaista FENOMENALNI.
  18. Nagrada Raptor :-). Verovatno dolazim....
  19. Hvala :-). Nadam se da cemo se videti na nekom od narednih skupova.
  20. Hvala :-). Sutra idem da mi lupe pecat, a prekosutra dolazim u BGD :-), ima neka svirka na trgu.
  21. Svecano izjavljujem da cu od sad posecivati sto vise moto-skupova tj. polozio sam za A :-). PS Pesaka je bilo u 3 lepe.....
  22. Izgleda da su ozbiljno pristupili akciji... samo da potraje.
  23. Upravo sam prisustvovao sceni kad pandur kaznjava klinca jer nema kacigu na glavi. Tranzitom iz partizanske prema Novom naselju, na raskrsnici kod Tempa ima semafor, stajem na crveno, klinja na nasem skuteru i sa okacenim radnickim slemom na laktu prolazi uslovno desno, kad tap iza njega panduri, lepo ga zaustave, izadje jedan sredovecni cikica, vidno namrgodjen. Mali pocne nesto da mu objasnjava, nije ga nesto preterano slusao... Iskreno, bilo mi je drago sto mu je naplatio kaznu jer nije imao kacigu, mozda se opameti i to mu spasi glavu.
  24. Ovo je ujedno i najveca mana full face kaciga pri gradskoj voznji... Zato sam se ja nameracio na jednu Nolanovu FlipUp kacigu, nadam se da ce je dobiti sledece nedelje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja