Jump to content

Moto Zajednica

grdoje

Članovi
  • Broj tema i poruka

    336
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: grdoje

  1. Poslao sam ti dve pp.
  2. Suzana je ipak suzana , svaka cast na izboru, cekamo fotke :-).
  3. Zaista prelepe fotke :-).
  4. Ako si mladji maloletnik, a ulazi u dosije, brise se posle 5 godina, ako naravno ne napravis jos neki minus ;-).
  5. Moram se sloziti i sa ovim... realno bilo je slucajeva (ne vezano sada za parkiranje) gde je policaja stvarno odradila posao kako treba, ali onda je sudstvo sve zeznulo... tako da i ako ovi odrade nekad kako treba, veze i vezice odrade ostatak da ni do cega ne dodje... Takodje se slazem, u vecini slucajeva sudstvo ne odradi stvar kako treba. Da odem malo u off, npr. policija nahvata dilera, sa dosta robe, a sudstvo + vestak procene da je ta roba za njegovu licnu upotrebu i puste ga ili mu daju neku kaznicu... Tako je i sa ostalim segmentima, kad bi "povesali" nekoliko njih, drugi bi videli da to itekako funcionise, pa vise ne bi bilo, u ovom slucaju, ''mosa'' i drugih stvari gde tatice sredjuju da im sincic ne ode u zatvor jer je sjebao neciji zivot tako sto je napravio nekome "mosu" i taj neko se skrkendao sa motora i povredio.
  6. Hm, pretrazivah net u vezi ove tematike, nadjoh interesantnu stvarcicu, vredi pogledati. http://www.spyequipmentuk.co.uk/tracking-devices/gps-satellite-trackers/minature-magnetic-gps-logger.html
  7. Hvala Bopk :-). Obecah fotke, imam neke, ali su slikane po mraku, cim odradim lepe, stavljam ih. :-).
  8. Suvozac na moj motor bez kacige NIKAD. Ja na neciji motor, kao suzovac bez kacige NIKAD. KRAJ PRICE.
  9. Skrbo, upoznao sam Lakija, skroz ok momak, a i prostor gde drzi motor je super. Samo je meni predaleko, jer sam na Limanu, tebi bi bilo idealno, ako si na Naselju.
  10. Oket, hvala :-).
  11. Potreban cimer u garazi koja se nalazi blizini broja 94 u ulici Cara Lazara, nekih 150 metara od tog broja. Garaza se nalazi u suterenu zgrade i obezbedjena je kapijom koja se zakljucava. Cena je 25 eura na mesec dana.
  12. +1 Kao i uvek sam za akciju, ideja o prslucima ''99%'' je odlicna. :-).
  13. Gvozdeni pendrek na rasklapanje je majka.... moze lepo da se zakaci za pojas, ne smeta.... anije ni skup, oko 500 dinara... Nisam pobornik tuce i pravljenja gluposti, uvek se sklonim kad je neko sranje, ali da me majmun obori sa motora i da se sjebe,, zbog MOSE... > > >
  14. Ghost Rider ;-).
  15. Drustvo, bas je bilo lepo upoznati upoznati nove ljude, neke sam upoznao i malo ranije :-). Zao mi je to nisam stigao u Fashion na vreme (kriv je jebeni posao) ali posle mi je bilo bas super. Kad dodje lepse i toplije vreme, mozemo organizovati ''manifestacije'', kao npr. rostiljanje ;-). Jos jednom veliki pozdrav za celo drustvo :-).
  16. Ja sam se takodje danas provozao, presao sam nekih stotinak kilometara. Dodjoh kuci pre par minuta. U subotu dolazim u Fashion.
  17. Ja cu doci malo kasnije, jer sljakeram do 2.
  18. Trazim tu temu vec pola sata, jel znas mozda u kojem se podforumu nalazi?
  19. Slike ce nadam se sutra biti, samo da pronadjem garazu gde cu da ga parkiram :-). Igore , to je onaj motor sto se prodavao u Markusu, na satu ima 313 km.
  20. Hvala :-). Fotke stizu, nadam se da cu ga sutra preuzeti, ako nadjem odgovarajucu garazu.
  21. Uh, zaboravih da promenim. Ma sad me drma sve zivo :-), dok se malo ne dozovem i skontam da sam ga konacno kupio :-). Evo menjam :-).
  22. Dragi moji prijatelji, hvala Vam na svim sugesitijama i savetima. Pre nekih sat vremena sam postao vlasnik Suzukija GSR 600.
  23. Kupljen ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.
  24. Ja sam samo izneo predlog kako mislim da bi sama akcija bila sto efikasnija, a sto se tice obavestavanja medija, to pod obavezno, ali to vec spada u segment organizacije same akcije.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja