Jump to content

Moto Zajednica

grdoje

Članovi
  • Broj tema i poruka

    336
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: grdoje

  1. Ja ne mogu sutra da dodjem...... moram na poligon malo da vezbam famoznu osmicu... a i da vidim sta me ceka na prakticnom delu ispita....
  2. Hehehehe, ne bih zbog riba da imam takav motor, vec mi je zelja da vozam i jednog R-a. Da vidim i to cudo.
  3. Koji coban......
  4. Ne bih se ljutio da umesto nine imam bilo koji od gore 3 navedena ;-).
  5. U poslednjih par dana sam u Ns video bar 10-tak klinaca na skuterima sa kacigom, sto me je obradovalo. Cak i ona "devojcica" o kojoj sam pricao pre par dana na drugoj temi, je kupila kacigu, juce mi se pohvalila kako je lepa ;-). Mislim da su veliki efekat imale fotke koje sam joj poslao.
  6. Trebao si da ih iskuliras, posle klincu da kazes par stvari i da mu das adresu sajta, da potrazi temu i da vidi fotke kako prolaze oni koji se ponasaju kao on. Mada najbolje bi bilo da si imao flajer sa 20-tak groznih fotki, pa mu samo tutnes.... Kad smo vec kod toga, ljudi ajde da uradimo te flajere, ima nas ovde surnaest svako odvoji po malo skupicemo dosta para, za 10 000 flajera. Dobro je deliti ih u takvim i slicnim situacija...
  7. Takodje sumljam da ce cene biti normalne, tacnije pristupacnije....
  8. Meni je instruktor danas javio da polazem u ponedeljak. Moram jos malo da strebam, u subotu idem na poligon da uvezbam tu famoznu osmicu. Samo mi recite da li se istog dana polazu testovi i voznja?
  9. Raptora od 300 cc jos uvek nema u slobodnoj prodaji... ima od 125 cc taj kosta 2300 eura... Licno urgiram kod odgovornog lica da sledece godine uvezemo ovaj od 300. Mada ja sam za to da uvezemo i ove, bar jedan kontejner, ali nisam naisao na razumevanje predpostavljenih ;-).
  10. Jel mogu ja da stanem u taj kisni kombinezon?
  11. Ja sam zainteresovan za kombinezon. Visok sam oko 173, jel bi mi odgovarala ta velicina?
  12. A sta kazete na neki prsluk sa natpisom POLIICE ili tako nesto slicno, sto podseca na police ali tehnicki ne pise POLICE. Vec na prvi pogled se ucini da to pise?
  13. Javi mi se na pp, mozda mogu da ti posaljem testove preko neta.
  14. Takodje se pridruzujem cestitkama.... Hocu li ja vec jednom poloziti......... :-(.
  15. Jedini efekat je po dzepu. Onda se svi lepo smire.
  16. I kako sad covek da ne popizdi i uzme zakon u svoje ruke???
  17. Oduvek smo isli u korak sa svetom.
  18. Upravo sam procitao ovu vest u danasnjem blicu... Samo kolac.
  19. Sad ima ona akcija - ko nema kacigu dobije kacigu. Ti nosi kacigu pa mozda dobijes dozvulu ;D Ma oni su nesposobni da odstampaju dovoljan broj testova.... a kamoli nesto drugo da urade.....
  20. Ja sam na tablicu cekao 5 dana...zasto ne znam. Jos uvek nisam polozio za A.... vrlo rado bih dosao u Staru Pazovu... ali bolje da pricekam jos 10-tak dana...
  21. Pa registraciona tablica za motor, konacno sam je dobio ;-).
  22. Meni je stigla tablica za Raptora ;-).
  23. Konstruktivan predlog ZHAOCHEN, kontam samo kako bih mogao da resim problem konstantnog napajanja kamerice i jos veci problem, skladistenja tolike kolicine podataka. I jos nesto, tacnije mozda malo glupo pitanje, da li bi pajkani uzeli u obzir to sto si ga ti snimio i doneo im snimak? Kazem, mozda je glupo pitanje, ali.... nisam upucen u propise te vrste.
  24. Tacniije kosta 1640 dinara ;-). Pa ko mu kupuje CDI za 50 eura? Kao da je za avion ;-).
  25. Sport je jedino prosle godine imao problem sa delom koji se zove CDI. To smo davali u garanciji. Ove godine su stavili mnogo kvalitetniji CDI, tako da nema nekih ozbiljnih reklamacija. Dosta problema se javi zbog toga sto vlasnici ne znaju kako da se ponasaju prema novom motoru. Odmah krenu sa "cepanjem" masine, a svi znaju da svaki nov motor prvo mora pravilno da se razradi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja